Blendery kielichowe

Blendery kielichowe to nowoczesne rozwiązanie ciągłego braku czasu. Dzięki zamontowanemu pojemnikowi w szybki sposób przyrządzimy nasze ulubione koktajle, bądź smoothie i zabierzemy je szybko ze sobą, gdyż pojemnik to jednocześnie przenośna butelka. Blendery kielichowe napędzane są przez silniki o dużej mocy, dzięki czemu urządzenie poradzi sobie z każdym miksem owoców i warzyw, co więcej kostki lodu również nie stanowią problemu. Tak przyrządzone koktajle to prawdziwa bomba witaminowa, która korzystnie wpływa na gospodarkę naszego organizmu. Wszystkie części, z który wykonane są blendery kielichowe wykonane są z materiałów bezpiecznych dla naszego zdrowia i nie zawierają groźnego bisfenolu, tak powszechnego w innych produktach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Blender Sport Mix & Fit SB1000 X-LINE
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  od 139,00 
  Blender Sport Mix & Fit SB1000 X-LINE firmy Noveen to połączenie mocy, funkcjonalności oraz nowoczesnego wyglądu. Wymyślony tak, aby stał się pomocą dla osób ceniących aktywność fizyczną i zdrowe posiłki. A dodatkowe akcesoria rozszerzające możliwości tego urządzenia sprawiają, że staje się on nieodzownym elementem każdej kuchni.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Blender Sport Mix & Fit SB210 Green
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  86,00 
  Blender Sport Mix & Fit SB210 połączenie mocy, funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Te cechy połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawi, że to urządzenie będzie cieszyło oko oraz służuło przez wiele lat.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • SHARP SA-FP2002I Blender kielichowy
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  169,00 
  Blender SA-FP2002I to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i oszczędność czasu. Blender posiada dwa pojemniki o pojemności 600 ml i 400 ml, które jednocześnie służą, jako butelki, dlatego możemy delektować się ulubionym napojem bez konieczności jego przelewania. Butelki są wolne od niebezpiecznego bisfenolu BPA free.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Najlepszy blender kielichowy

Wybierając pożądany blender kielichowy należy zwrócić uwagę na moc silnika, gdyż to ona definiuje jakość jego pracy, im wyższa tym skuteczniejsza i szybsza jego praca. Ważnym elementem są również pojemniki, a zwłaszcza materiał, z którego zostały wykonane, najważniejsze, aby posiadały oznaczenie BPA-FREE. Najważniejsze, aby pojemniki pełniły funkcje butelek przenośnych, w ten sposób znacząco oszczędzimy czas. Przy wyborze należy również zwrócić uwagę na możliwość mycia wszystkich części w zmywarce, gdyż nie wszystkie produkty oferują taką możliwość. Wszystkie ww elementy posiada rewelacyjny i bardzo szybki blender kielichowy SHARP SA-FP2002I, który stworzony został przez specjalistów, a całość została ubrana w nowoczesny i piękny design.

Wartości odżywcze koktajli owocowo-warzywnych

Koktajle owocowe to prawdziwe bomby witaminowe, które dostarczają naszym organizmom niezbędnych wartości odżywczych. Koktajle pomagają również w zbilansowanej diecie, gdyż dostarczają odpowiedniej energii kalorycznej. Te owocowo-warzywne pyszności zawierają w sobie pełną gamę witamin, ale i również kwas foliowy, wapń, żelazo, niacynę, magnez, potas i cynk, czyli wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmy. W przygotowaniu koktajli szczególnie przydatne są blendery kielichowe, których pojemniki na składniki pełnią również funkcję butelek, które możemy zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie zechcemy. Zatem wcześniejsze przygotowanie koktajli pozwoli nam na prawidłowe odżywianie, czy to w pracy, czy w szkole.

Budowa blenderów kielichowych

Blendery kielichowe to urządzenia stacjonarne, w przeciwieństwie do zwykłych blenderów. Posiadają silnik ukryty w korpusie, dzięki któremu możliwa jest ich praca. Minimalna moc potrzebna do prawidłowego siekania wszystkich produktów wynosi minimalnie 300 W, niestety blendery o mniejszej mocy mogą nie poradzić sobie z niektórymi składnikami. Korpus blendera kielichowego wykonany jest przeważnie z nierdzewnej stali, zaś najlepsze noże pokryte są powłoką tytanową. Kielich, czyli pojemnik to tritan BPA-FREE, czyli niezwykle wytrzymałe i całkowicie bezpieczne tworzywo sztuczne. Często kielichy posiadają specjalne uchwyty pasujące do samochodów, a także do bieżni w siłowniach, co znacząco ułatwia transport naszego ulubionego koktajlu.