Butelki bambusowe

Plastik rozkłada się od 100-1000 lat. Biorąc pod uwagę skalę na jaką produkowane są butelki plastikowe oraz sposób użytkowania tychże produktów przez codziennych użytkowników. Można śmiało postawić tezę że nasza planeta niedługo stanie się jednym wielkim wysypiskiem śmieci.

Aby ograniczyć produkcję plastiku, tym samym zapobiec powstawaniu horrendalnej liczby odpadów, firmy takie jak Not Just Bamboo wprowadzają na rynek bambusowe butelki na wodę wielokrotnego użytku.

Innowacja zastosowana bambusowych butelkach na wodę opiera się na tworzywie z jakiego zostały wykonane czyli właśnie z bambusu. Butelki te są produkowane ręcznie a każda z nich to unikalny egzemplarz, nie zdarzają się dwa razy takie same. Oprócz oczywistego zastosowania jakim jest przechowywanie płynów, przyczyniają się one również do ratowania naszego domu. Planety Ziemia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Not Just Bamboo 380ml Life Bambusowa butelka
  Butelka bambusowa Not Just Bamboo o pojemności 380ml to idealny kompan twoich wycieczek. Każda z butelek wykonana jest z innego kawałka drewna co zapewnia ich niepowtarzalność. Waga butelki to jedyne 280g. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych : czarna, bordowa, niebieska.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Not Just Bamboo 380ml Yoga Large Bordowa bambusowa butelka
  Butelki bambusowe to nowość na rynku akcesoriów domowych. Butelki Not Just Bamboo to najwyższej jakości butelki wielorazowego użytku. Not just Bamboo to idealne połączenie stylu z praktycznością. Każda z butelek jest inna, zapewnia to materiał z jakiego została wykonana.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Not Just Bamboo 400ml Sport Bambusowa butelka
  Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna a więc każda z butelek będzie inna, nietuzinkowa. Butelki posiadają wygodne zamknięcie z kauczuku które nie pozwala aby cokolwiek wydostało się ze środka. Butelki w czarnej wersji kolorystycznej o pojemności 400ml . Nie pozostało nic innego jak nalać wody do środka i wybrać się na spacer po lasach równikowych!
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj