Broxy

Polska firma Broyx została założona przez miłośników sportów, dlatego w jej ofercie znajdziemy szereg produktów sportowych. Producent w swojej ofercie posiada rolki, deskorolki, hulajnogi, łyżwy, a także maski antysmogowe, które w żaden sposób nie utrudniają oddychania, nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Wykonane z ażurowej tkaniny poliestrowej, która doskonale odprowadza pot, a także wykazuje wysokie parametry paroprzepuszczalności, posiadają znakomite zawory, które cechują się bardzo niskimi oporami powietrza. Stworzone dla sportowców, maski antysmogowe Broyx wykorzystywane są coraz częściej w życiu codziennym, dzięki znakomitym wynikom filtracji zanieczyszczonego powietrza poprzez doskonały system filtrów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Maska antysmogowa broyx sport alfa navy
  Maska Antysmogowa Alfa Navy Blue firmy BROYX to idealna ochrona przez cały rok. Nie tylko uchroni przed smogiem, ale również przed niebezpiecznymi lotnymi związkami organicznymi, pyłkami, oraz wszelkimi chorobotwórczymi drobnoustrojami. Maska jest certyfikowanym produktem ochrony osobistej i posiada znak bezpieczeństwa CE. Maski firmy BROYX to pierwsze w Polsce certyfikowane maski sportowe.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • BROYX FILTR SPORT
  Dwa uniwersalne wymienne filtry do certyfikowanej, sportowej maski antysmogowej i antyalergicznej Broyx ALFA NAVY BLUE oraz DELTA BLACK. Dzięki zastosowanym filtrom oraz ich budowie, maski Broyx skutecznie chronią przed zawieszonymi w powietrzu kroplami cieczy oraz pyłami - pyłem zawieszonym, PM2.5 oraz PM10, pyłkami pochodzenia naturalnego, grzybami, roztoczami.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Filtry w maskach antysmogowych Broyx

Oddychanie podczas okresu jesienno-zimowego w Polsce naraża nas na poważne komplikacje zdrowotne, a to wszystko przez wszechobecny smog, który nasila się w tym czasie. Mimo ochrony naszych domów, jaką zapewniają oczyszczacze powietrza, wciąż jesteśmy poważnie narażeni na wdychanie zanieczyszczeń, wychodząc z niego. Tutaj z pomocą przychodzą maski antysmogowe Broyx wyposażone w najwyższej klasy filtry. Mowa tutaj o włókninie filtrująco-elektretowej klasy HEPA FFP1 oraz warstwie węgla aktywnego. Dzięki nim uchronimy się przed pyłami zawieszonymi PM10, PM2,5 i PM0,3, a także przed alergenami wziewnymi i lotnymi związkami organicznymi. Uchronimy również nasze powonienie od wszelakiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów.

Zastosowanie masek antysmogowych

Maski antysmogowe powstały z myślą o sportowcach i możliwością aktywności na powietrzu, zwłaszcza w warunkach silnego zanieczyszczenia. Coraz częściej jednak maski są wykorzystywane w użytkowaniu codziennym, z racji ich wysokiej efektywności w przechwytywaniu pyłów zawieszonych, czyli głównych składowych smogu. Antysmogowe maski używane są również przez profesjonalistów, których praca odbywa się w ciężko zapylonych pomieszczeniach, a to, dlatego że stosowane filtry w maskach skutecznie blokują najdrobniejsze cząsteczki pyłów. Kolejną grupą osób, która chętnie sięga po maski antysmogowe to alergicy, których silnie uczulają wszechobecne pyłki roślinne. Nosząc maskę nie muszą ograniczać spacerów, nawet podczas największego pylenia roślin.