Maski antysmogowe Respro ULTRALIGHT

Firma Respro posiada w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór modeli masek antysmogowych, a wśród nich rewelacyjną maskę Ultralight. Stworzona z myślą o wszystkich kochających aktywność fizyczną na powietrzu, również idealnie sprawdza się w użytkowaniu codziennym. Maska została wykonana z elastycznego stretchu, który nadaje jej charakter wyczynowy, dzięki możliwości rozciągania się w 4 strony. Zaprojektowana dla sportowców posiada rewelacyjne zawory Powa™ Elite, które gwarantują bardzo dobry przepływ powietrza, nawet podczas najbardziej intensywnego treningu. Maska antysmogowa Respro Ultralight to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność, nawet podczas największego smogu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Maska antysmowa Respro ULTRALIGHT green
  Cenisz wygodę i czyste powietrze, Maska Respro Ultralight™ Olive z filtrem Hepa-Type™ i zaworami Powa™ Elite to lekkości, elastyczność i doskonała ochroną przed smogiem, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Maska antysmowa Respro ULTRALIGHT black
  Nie rezygnuj z aktywności zabezpiecz się przed smogiem, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza. Maska Respro Ultralight™ Black z filtrem Hepa-Type™ i zaworami Powa™ Elite to lekkości, elastyczność i dokonała ochrona.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Filtry w maskach antysmogowych Respro Ultralight

Dostęp do czystego powietrza to najważniejsze kryterium prawidłowego rozwoju i zdrowia, niestety rozwijający się przemysł i zwiększająca się populacja znacząco ograniczają jego jakość, która przez wiele miesięcy wielokrotnie przekracza wszelkie normy. Nie chcąc rezygnować z aktywności na powietrzu zmuszeni jesteśmy do korzystania z masek antysmogowych i tutaj najlepszym wyborem okazuje się maska Respro Ultralight wyposażona w filtr HEPA-Type, który przechwytuje najgroźniejsze składowe smogu, czyli pyły zawieszone PM10 i PM2,5. Filtr zbudowany jest z elektrostatycznej włókniny, która przyciąga do siebie wszelkie cząsteczki do wielkości 1 mikrona, tym samym zapewniając nam dostęp do zdrowego i w pełni oczyszczonego powietrza.

Dobór odpowiedniego rozmiaru maski antysmogowej

Decydując się na zakup maski antysmogowej, bardzo ważnym elementem jest odpowiedni dobór jej rozmiaru. Jeżeli maska będzie za duża, nie będzie szczelnie przylegać do skóry to nie spełni swojego zadania, a kiedy znów będzie za mała, zacznie krępować nasze ruchy. Dlatego przed zakupem należy dokładnie określić, jakiego rozmiaru maski potrzebujemy. Polecamy zadzwonić do naszych konsulatów, którzy z przyjemnością pomogą w dopasowaniu idealnej maski, jednak przed taką rozmową warto wykonać 3 pomiary. Najpierw zmierzmy obwód szyi, następnie odległość od czubka brody do nasady nosa, między oczami. Ostatnim pomiarem będzie obwód głowy mierzony pod uszami i przez środek nosa. Dzięki tym informacjom sprzedawca dobierze idealny rozmiar.