Maski antysmogowe Respro

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Maska CE Cinqro™ to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywność fizyczną na powietrzu. Dzięki najnowocześniejszym technologiom idealnie sprawdza się podczas biegania, jazdy na hulajnodze, deskorolce czy rowerze. Filtr kombinacyjny DACC™ i Hepa-Type™ idealnie chronią użytkownika przed smogiem i spalinami samochodowymi.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Maska CE Cinqro™ została stworzona z myślą o wszystkich, tych którzy prowadzą sportowy tryb życia i nie chcą z niego rezygnować w okresie grzewczym, kiedy to zanieczyszczenie powietrza przekracza wszelkie normy. Rewelacyjne filtry Heoa-Type i DACC uchronią nas przed smogiem, spalinami samochodowymi, a także przed wirusami, bakteriami, alergenami i grzybami.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Maska CE Cinqro™ to dokonały wybór dla sportowców i wszystkich osób lubiących aktywności fizyczne na powietrzu. Dzięki zastosowaniu dwóch filtrów (HEPA I DACC) możemy spokojnie wykonywać swoje ulubione czynności, nie martwiąc się przy tym zagrożeniami wynikającymi z zanieczyszczeń w powietrzu. Maska CE Cinqro™ to definicja perfekcji i wysokiej efektywności.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Maska CE Techno to najczęściej wybierana maska przez użytkowników. To co wyróżnia nową maskę firmy Respro to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, wysoka efektywność filtracji powietrza, idealne dopasowanie do twarzy i dopracowany system oddychania, który niczym nie różni się od normalnego procesu oddychania.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj