Airdog - Oczyszczacze powietrza

Amerykańska firma z Doliny Krzemowej Silicon Valley Air Expert Inc. to lider w dziedzinie produkcji oczyszczaczy powietrza, a najlepszy tego przykładem jest rewelacyjny model oczyszczacza Airdog. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania technologiczne, celem podwyższenia jakości w walce z zanieczyszczeniami występującymi w powietrzu. Modele Airdog cechują się bezawaryjnością, nowoczesnym designem i znakomitą jakością materiałów. Wykorzystano tutaj rewelacyjny system Ionic Wind Technology, który maksymalizuje wyniki filtracji powietrza, poprzez jego zaawansowany system przepływu przez urządzenie. Kolejną nowinką jest całkowity brak konieczności wymiany filtrów, wystarczy je jedynie przemyć pod bieżącą wodą, albo umyć w zmywarce.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • oczyszczacz powietrza airdog x3
  Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  819,00 

  Oczyszczacz powietrza Airdog X3 jest produktem, który wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji. Zastosowana technologia TPA gwarantuje skuteczność oczyszczania, przy wykorzystaniu filtra Zero Waste, który można umyć i ponownie zamontować. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze przy stale wysokiej skuteczności działania. Urządzenie posiada 4-stopniowe oczyszczanie, które z powodzeniem zatrzymuje sierść, kurz, usuwa bakterie, wirusy i zarodniki grzybów oraz neutralizuje alergeny, lotne związki organiczne i brzydkie zapachy.
  do 22m2
  21-46 dB
  2 lata D2D
  9W-27W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • oczyszczacz powietrza airdog x5
  Promocja
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  1099,00 

  Oczyszczacz powietrza Airdog X5 o parametrach przypływu powietrza wynoszącym 340 m3/godz jest idealnym rozwiązaniem oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń dla pomieszczeń do 38m2. W urządzeniu nie ma potrzeby wymiany filtrów, co znacząco obniża koszty utrzymania, nie tracąc przy tym nic z jakości działania. Oczyszczacz Airdog X5 do filtracji powietrza używa filtru wstępnego, jonizatora plazmowego, kasety filtrującej Zero Waste i filtra węglowego
  do 38 m2
  21 - 63 dB
  2 lata D2D
  10W-55W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • airdog x8
  Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  2399,00 

  Oczyszczacz powietrza Airdog X8 o parametrach przypływu powietrza wynoszącym 800 m3 na godzinę jest idealnym rozwiązaniem do oczyszczania pomieszczeń do 90m2. W tym oczyszczaczu powietrza nie ma potrzeby wymiany filtrów. dzięki temu wyraźnie obniżamy koszty utrzymania urządzenia, nie tracąc przy tym nic z jakości działania. Oczyszczacz Airdog X8 do filtracji powietrza używa filtru wstępnego, jonizatora plazmowego, kasety filtrującej Zero Waste i filtra węglowego.
  do 90 m2
  23-51 dB
  2 lata D2D
  10,5-110W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Najskuteczniejszy oczyszczacz powietrza Airdog X5

Pierwotnym założeniem firmy z San Jose było zastąpienie tradycyjnego chłodzenia komputera na wentylator wsparty technologią Ionic Wind. Niesamowite wyniki zostały szybko zauważone i uznane za jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań roku na MIT Technology Review. Napędzeni systemem założyciele firmy postanowili wykorzystać technologię w oczyszczaczu powietrza i tak powstał Airdog X5. Postawiono sobie za cel nie tylko zwiększenie skuteczności filtracji powietrza, ale również ułatwienie użytkownikom korzystania z urządzenia i w ten sposób powstała rewolucyjna kaseta filtracyjna, która nie wymaga wymiany, a jedynie umycia. Co więcej, system ten nie tylko ułatwia obsługę oczyszczacza, ale jednocześnie przynosi znakomite wyniki w walce ze smogiem.

Rewolucyjny system filtrów w Airdog X5

Jak wspomnieliśmy wcześniej oczyszczacz powietrza Airdog X5 posiada innowacyjny system filtracji powietrza oparty na nowoczesnej i niezwykle skutecznej technologii zwiększonego przepływu powietrza (Ionic Wind), który przez godzinę potrafi przefiltrować nawet do 340 m³. Tak duża ilość powietrza potrzebuje doskonałych filtrów, które skutecznie będą przechwytywać wszelkie zanieczyszczenia w powietrzu. System filtracji w oczyszczaczu powietrza Airdog X5 zaczyna się od filtra wstępnego, którego drobna siateczka zatrzymuje wszelkie większe zanieczyszczenia, następnie powietrze przechodzi przez kasetą filtracyjną Zero Waste, która zatrzymuje najgroźniejsze cząsteczki (pyły zawieszone, alergeny, wirusy i bakterie), a na koniec powietrze przechodzi prze filtr węgla aktywnego, który eliminuje lotne związki organiczne i nieprzyjemne zapachy.

Jonizator plazmowy wsparciem w walce z zanieczyszczeniami

Producenci, aby zwiększyć efektywność filtracji powietrza często wspierają swe urządzenia dodatkowymi technologiami i tak samo wygląda sytuacji w przypadku oczyszczacza powietrza Airdog X5, którego doskonałe wyniki wspiera rewelacyjny jonizator plazmowy. Jest to generator jonów ujemnych, które po uwolnieniu w powietrze łączą się z jonami dodatnimi emitowanymi przez sprzęty elektryczne w naszych domach i eliminują z powietrza wszelkie cząsteczki wirusów, bakterii i wszelakich alergenów. Jonizator plazmowy rozbija również lotne związki organiczne (benzen, formaldehyd, benzo(a)piren), tym samym ułatwiając zadanie filtrowi z węglem aktywnym. Takie wsparcie zapewnia naszemu domowi całkowitą ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami.