LIFAair - Oczyszczacze powietrza

Firma LIFAair została założona w 1988 roku w Helsinkach. Od wielu lat dostarcza niezawodne produkty do oczyszczania powietrza, zdobywając zaufanie wśród klientów na całym świecie. Oczyszczacze LIFAair to urządzenia wyróżniające się wysoką jakością wykonania i designem przywołującym na myśl skandynawskie wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do pomieszczeń o różnym metrażu, które sprawdzą się w domu, biurze i lokalach usługowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • LIFAair LAC52 Samochodowy oczyszczacz powietrza
  (6 opinii klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii

  1599,00 

  Samochodowy oczyszczacz powietrza LIFAair LAC52 wynosi na zupełnie nowy poziom tematykę filtracji powietrza. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów HEPA E11 i węgla aktywnego uchronisz się od smogu i dwutlenku węgla. Odczytasz dane o stężeniu pyłu PM2.5 i CO2 na wyświetlaczu LED umieszczonego na wtyczce.
  do 6 m2
  25-42 dB
  4 lata D2D
  7W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • (4 opinie klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii

  4998,00 

  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352/333 wraz ze stacją pomiarową LIFAair LAM05 to idealny duet do walki ze smogiem. Niespotykane dotychczas ogromne ilości filtrów (HEPA 2,3 m2 i Filtr węglowy z zeolitem 1000gr) plus bezbłędna detekcja zagrożeń doskonale czynią powietrze w Twoim domu czystym i wolnym o niebezpiecznych związków. Oczyszczacz dedykowane dla pomieszczeń do 39m2.
  do 39 m2
  18-64 dB
  4 lata D2D
  1W-50W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • LIFAair LAH302
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  3399,00 

  LIFAair LAH302 to nowoczesny nawilżacz z funkcją oczyszczania (CADR 180 m³/h), który można stosować w pomieszczeniach o powierzchni do 100 m². Wydajność nawilżania to aż 600-1000 ml/h. Urządzenie posiada również filtr HEPA H13, który zatrzymuje 99,97% wszystkich zanieczyszczeń oraz lambę UV niszczącą drobnoustroje znajdujące się w wodzie.
  do 100 m2
  27-48 dB
  2 lata D2D
  25W-450W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • LIFAair LA352/333 Oczyszczacz powietrza
  (3 opinie klienta)
  4.7/5
  na podstawie 3 opinii

  3499,00 

  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352/333 to prawdziwa rewolucja na rynku oczyszczania powietrza. Urządzenie posiada świetny współczynnik CADR wynoszący do 330 m3/godz., a filtr HEPA H12 (2,3 m2) wraz z filtrem węglowym (1 kg) z domieszką zeolitu gwarantują doskonałą filtrację powietrza. Postaw na skuteczność i wybierz oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C.
  do 39 m2
  18-64 dB
  4 lata D2D
  1W-50W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • LIFAair LA502/503 + LAM 05 Oczyszczacz powietrza
  (4 opinie klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii

  4999,00 

  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502/503 wraz ze stacją pomiarowo - diagnostyczną to idealne narzędzie do walki ze wszystkimi zanieczyszczeniami powietrza. Natomiast rewolucyjny współczynnik CADR wynoszący 450 m3/godz idealnie oczyści każde pomieszczenie do 54 m2.
  do 54 m2
  19-63 dB
  4 lata D2D
  1W-60W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • LIFAair LA502/503 Oczyszczacz powietrza
  (4 opinie klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii

  4499,00 

  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA 502C to rewolucyjne i zarazem pełne prostoty urządzenie. Konstrukcja ze stali nierdzewnej w formie stożka sprawi, że idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia. Natomiast rewolucyjny współczynnik CADR będący na poziomie 450 m3/godz idealnie oczyści każde pomieszczenie do 54 m2.
  do 54 m2
  19-63 dB
  4 lata D2D
  1W-60W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Historia firmy

Na początku działalność fińskiego przedsiębiorstwa skupiała się jedynie na rynku komercyjnym. Marka zasłynęła z rewelacyjnych systemów oczyszczania powietrza, które wykorzystywane są m.in. w armii i przemyśle samochodowym. Założyciele LIFAair postanowili jednak pójść o krok dalej. Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych, którzy stali się coraz bardziej świadomi, jak wielkim zagrożeniem są niewidoczne dla oka zanieczyszczenia powietrza, weszli na rynek konsumencki. Produkty marki szybko stały się popularne w gospodarstwach domowych. Obecnie w ofercie producenta można znaleźć: urządzenia filtrujące do użytku domowego, samochodowe oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza, stacje kontrolno-pomiarowe oraz maski antysmogowe.

Wyjątkowa konstrukcja

Oczyszczacze powietrza LIFAair cechują się prostą konstrukcją, która została pozbawiona niepotrzebnych elementów. Nie znajdziemy na nich skomplikowanych paneli sterowania z wieloma przyciskami, a jedynie dotykową kontrolę prędkości urządzenia. Minimalistyczny, nieco surowy, ale jednocześnie nowoczesny design sprawia, że urządzenie będzie się doskonale prezentować w pomieszczeniach urządzonych w różnym stylu.

Wygoda korzystania

To, co wyróżnia firmę LIFAair na tle konkurencji to zaawansowana aplikacja mobilna, dzięki której możemy sterować oczyszczaczem za pomocą telefonu z funkcją Bluetooth. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej stacji diagnostyczno-pomiarowej LIFAair. Jeśli chcesz zmienić ustawienia urządzenia, możesz to zrobić, nie wstając z łóżka lub kanapy. Wystarczy, że będziesz mieć pod ręką swój smartfon. Prawda, że proste?

Niemal 100% skuteczność

Choć bakterie i wirusy, a także większość alergenów oraz pyłów zawieszonych jest niewidoczna gołym okiem, to ich obecność może mieć negatywne konsekwencje zdrowotne. Chroniczny kaszel, astma, przewlekłe zapalenia oskrzeli, niewydolność płuc i serca, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna i zmiany miażdżycowe to zagrożenia, których nie wolno bagatelizować. Oddychanie zanieczyszczonym powietrzem może być szczególnie groźne dla seniorów, dzieci, osób z chorobami układu oddechowego i kobiet w ciąży. Coraz większa świadomość wpłynęła na wzrost zainteresowania produktami do oczyszczania powietrza. Nasze domy i mieszkania nie są wolne od smogu! Zwłaszcza jeśli znajdują się przy ruchliwych ulicach, w centrach miast lub w pobliżu zakładów przemysłowych i gospodarstw domowych wykorzystujących stare urządzenia grzewcze.
To, co czyni skandynawskie oczyszczacze LIFAair wyjątkowymi, to nowoczesny system filtrów, który znakomicie oczyszcza powietrze z wszelkich zanieczyszczeń. Wewnątrz urządzenia znajdziemy ogromne ilości filtra HEPA H13 i węgla aktywnego. Nie znajdziemy takiego rozwiązania u żadnego innego producenta oczyszczaczy powietrza. O popularności tych niesamowitych urządzeń niech świadczy fakt, iż w samym 2016 roku sprzedano 200 tyś egzemplarzy w samych Chinach. Urządzenia LIFAair oczyszczają powietrze na trzech poziomach. Filtr wstępny zatrzymuje kurz, okruchy i zwierzęcą sierść. Filtr aktywnego węgla neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz groźne substancje znajdujące się w powietrzu takie jak formaldehyd, benzen czy benzo(a)piren. Z kolei filtr HEPA H12 eliminuje pyły zawieszone PM10 i PM2,5. Efekt? Czyste powietrze, które poprawia wydajność w pracy, a także ułatwia zasypianie i komfortowy wypoczynek. Oczyszczacz powietrza LIFAair jest szczególnie polecany osobom, które cierpią na choroby układu oddechowego lub zmagają się z różnego rodzaju alergiami wziewnymi.

Cicha praca

Zadbaj o powietrze, którym oddychasz przez całą dobę! Oczyszczacz powietrza nie powinien powodować problemów z zasypianiem i zaburzać nocnego wypoczynku. Innowacyjne urządzenia LIFAair pracują cicho, ale wydajnie. Dzięki temu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w domu, dbając o Twoje zdrowie i samopoczucie bez przerw.

LIFAair dla świata nauki

Skandynawska firma z Helsinek znana jest nie tylko z niezawodnych urządzeń filtrujących, ale także z profesjonalnych badań nad filtrami HEPA, tak aby ich skuteczność była jak najwyższa, natomiast żywotność została wydłużona. LIFAair każdego roku na rozwój swoich badań przeznacza co najmniej 10% dochodów, współpracując z ośrodkami badawczo-naukowymi w Europie i na całym świecie. Efektem tych działań są nowoczesne urządzenia filtrujące, które coraz lepiej oczyszczają powietrze i realnie wpływają na poprawę komfortu życia. Wybierając produkty LIFAair, masz pewność, że korzystasz z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.