LIFAair

Firma LIFAair została założona w 1988 roku w Helsinkach, jej jedyną branżą jest rynek filtracji powietrza. Na początku działalność firmy skupiała się jedynie na rynku komercyjnym. Słynie z rewelacyjnych systemów oczyszczania powietrza, które wykorzystuje się w armii czy w przemyśle samochodowym. Skandynawska firma znana jest głównie z profesjnonalnych badań nad filtrami HEPA, tak aby ich skuteczność była jak najwyższa, natomiast żywotność została wydłużona. LIFAair każdego roku na rozwój swoich badań przeznacza co najmniej 10% dochodów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • (4 opinie klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii
  4499,00 
  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502/503 wraz ze stacją pomiarowo - diagnostyczną to idealne narzędzie do walki ze wszystkimi zanieczyszczeniami powietrza. Natomiast rewolucyjny współczynnik CADR wynoszący 450 m3/godz idealnie oczyści każde pomieszczenie do 54 m2.
  do 54 m2
  4 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • (4 opinie klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii
  3299,00 
  Oczyszczacz powietrza LIFAair LA 502C to rewolucyjne i zarazem pełne prostoty urządzenie. Konstrukcja ze stali nierdzewnej w formie stożka sprawi, że idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia. Natomiast rewolucyjny współczynnik CADR będący na poziomie 450 m3/godz idealnie oczyści każde pomieszczenie do 54 m2.
  do 54 m2
  4 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Wyjątkowa konstrukcja

Na całe szczęście firma LIFAair postanowiła wejść na rynek konsumencki, tak aby każdy klient mógł się cieszyć czystym i zdrowym powietrzem w swoim domu. Oczyszczacze powietrza LIFAair przede wszystkim cechują się prostotą swojej konstrukcji, która została pozbawiona nie potrzebnych elementów. Nie znajdziemy na nich skomplikowanych paneli sterowania z ogromem przycisków, a jedynie dotykową kontrolę prędkości urządzenia. To co wyróżnia firmę LIFAair na tle konkurencji to zaawansowana aplikacja mobilna, dzięki której możemy sterować oczyszczaczem z dowolnego miejsca na ziemi. Możliwe jest to dzięki rewelacyjnej stacji diagnostyczn0-pomiarowej też produkcji LIFAair.

Ogromna skuteczność!

Jednak to co czyni skandynawskie oczyszczacze powietrza wyjątkowymi to nowoczesny system filtrów, który znakomicie oczyszcza powietrze z wszelkich zanieczyszczeń. Wewnątrz urządzenia znajdziemy ogromne ilości filtra HEPA H13 i węgla aktywnego. Nie znajdziemy takiego rozwiązania u żadnego innego producenta oczyszczaczy powietrza. O popularności tych niesamowitych urządzeń niech świadczy fakt, iż w samym 2016 roku sprzedano 200 tyś egzemplarzy w samych Chinach