Oczyszczacze powietrza Vestfrost

Firma Vestfrost to uznana marka na rynku światowym, która zyskała ogrom zadowolonych klientów głównie dzięki perfekcyjnie wykonanym produktom, które cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Firma powstała w latach 60-tych XX wieku i szybko zyskała popularność, co finalnie doprowadziło do połączenia z firmą Vestel, czyli gigantem w produkcji urządzeń AGD/RTV. W swojej ofercie firma Vestfrost posiada kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, zamrażarki, pralki, okapy, zmywarki i oczyszczacze powietrza. Zwłaszcza te ostatnio szybko podbijają rynek, głównie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oraz znakomitym parametrom filtracji powietrza ze wszelkich niebezpiecznych zanieczyszczeń.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to w pełni inteligentne urządzenie wyposażone w najwyższej klasy czujniki zanieczyszczenia powietrza, które definiują proces filtracji w trybie automatycznym. Oczyszczacz wyposażono w zintegrowany filtr 3w1 (wstępny, HEPA, węglowy), technologię światła ultrafioletowego UV-C LED, oraz jonizator Plasma ION. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na zarządzanie oczyszczaczem z poziomu smartfona. Wysoki współczynnik CADR wynoszący 350 m³/h pozwala na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 48 m².
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Innowacyjne oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjnymi elementami filtrującymi powietrze, a to wszystko poparte niezawodnością i niewygórowaną ceną. Urządzenia te, jako nieliczne na rynku zostały wyposażone w silniki inwerterowe, znane z pralek automatycznych, które dzięki zastosowaniu indukcji magnetycznej znacząco obniżyły poziom głośności podczas pracy i co chyba najważniejsze znacząco wpływają na energooszczędność urządzeń. Oczyszczacze powietrza Vestfrost to również stacje pomiarowo-diagnostyczne, dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy czujników i wskaźników zanieczyszczenia powietrza, w tym pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Vesfrost to synonim niezawodności i wysokiej kultury pracy.

Historia marki Vestfrost

Firma Vesfrost powstała w Danii w 1963 roku, została założona przez Arne Højvig, jako kontynuacja producenta zamrażarek domowych firmę Artik. Firma szybko zyskuje renomę, co owocuje w latach 70-tych wykupieniem 50% akcji przez szwedzką firmę Electrolux i powiększeniem swojej oferty o produkty AGD. Firma zawsze stawiała na prostotę i elegancję, popartą innowacyjnością i niezawodnością. Przez lata zdobyła ogromną renomę, co z kolei przełożyło się na przejęcie marki przez lidera światowego, firmę Vestel, w 2007 roku. Fuzja ta znacząco zwiększyła renomę firmy i doprowadziła do ekspansji marki na rynku skandynawskim i europejskim. Firma Vestfrost w 2017 rynku weszła na rynek polski i każdego dnia zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.