Oczyszczacze powietrza Vestfrost

Firma Vestfrost to uznana marka na rynku światowym, która zyskała ogrom zadowolonych klientów głównie dzięki perfekcyjnie wykonanym produktom, które cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Firma powstała w latach 60-tych XX wieku i szybko zyskała popularność, co finalnie doprowadziło do połączenia z firmą Vestel, czyli gigantem w produkcji urządzeń AGD/RTV. W swojej ofercie firma Vestfrost posiada kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, zamrażarki, pralki, okapy, zmywarki i oczyszczacze powietrza. Zwłaszcza te ostatnio szybko podbijają rynek, głównie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oraz znakomitym parametrom filtracji powietrza ze wszelkich niebezpiecznych zanieczyszczeń.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Innowacyjne oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjnymi elementami filtrującymi powietrze, a to wszystko poparte niezawodnością i niewygórowaną ceną. Urządzenia te, jako nieliczne na rynku zostały wyposażone w silniki inwerterowe, znane z pralek automatycznych, które dzięki zastosowaniu indukcji magnetycznej znacząco obniżyły poziom głośności podczas pracy i co chyba najważniejsze znacząco wpływają na energooszczędność urządzeń. Oczyszczacze powietrza Vestfrost to również stacje pomiarowo-diagnostyczne, dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy czujników i wskaźników zanieczyszczenia powietrza, w tym pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Vesfrost to synonim niezawodności i wysokiej kultury pracy.

Historia marki Vestfrost

Firma Vesfrost powstała w Danii w 1963 roku, została założona przez Arne Højvig, jako kontynuacja producenta zamrażarek domowych firmę Artik. Firma szybko zyskuje renomę, co owocuje w latach 70-tych wykupieniem 50% akcji przez szwedzką firmę Electrolux i powiększeniem swojej oferty o produkty AGD. Firma zawsze stawiała na prostotę i elegancję, popartą innowacyjnością i niezawodnością. Przez lata zdobyła ogromną renomę, co z kolei przełożyło się na przejęcie marki przez lidera światowego, firmę Vestel, w 2007 roku. Fuzja ta znacząco zwiększyła renomę firmy i doprowadziła do ekspansji marki na rynku skandynawskim i europejskim. Firma Vestfrost w 2017 rynku weszła na rynek polski i każdego dnia zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.