Vestfrost - Oczyszczacze powietrza

Firma Vestfrost to uznana marka na rynku światowym, która zyskała tysiące zadowolonych klientów dzięki produktom, które cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. W swojej ofercie posiada kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, zamrażarki, pralki, okapy, zmywarki i oczyszczacze powietrza. Zwłaszcza te ostatnie szybko podbijają rynek, głównie dzięki nowoczesnym technologiom oraz znakomitym parametrom filtracji powietrza. Poznaj urządzenia Vestfrost, które poprawią komfort Twojego życia!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  1299,00 

  Vestfrost VPA1S40WH to zaawansowany oczyszczacz powietrza, który skutecznie przyczynia się do polepszenia jakości atmosfery wewnątrz domu. Wyposażony w inteligentne funkcje, posiada zdolność dostarczania świeżego i zdrowego powietrza, niezwykle istotnego dla właściwego oddychania. Jego skuteczność w obszarach o powierzchni do 40m2 sprawia, że stanowi wyjątkowo wartościowe narzędzie do oczyszczania większych pomieszczeń, takich jak salon czy sypialnia.
  do 40 m2
  17-46 dB
  2 lata D2D
  5W - 65 W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  1899,00 

  Vestfrost VPA1S60WH to zaawansowany oczyszczacz powietrza, który znacząco przyczynia się do poprawy jakości atmosfery wewnątrz domu. Wyposażony w inteligentne funkcje, ma potencjał dostarczenia świeżego i zdrowego powietrza, niezbędnego do prawidłowego oddychania. Jego zdolność do efektywnego działania na obszarze o powierzchni do 60m2 sprawia, że jest wyjątkowo przydatny w większych pomieszczeniach, takich jak salon czy sypialnia.
  do 60 m2
  17-46 dB
  2 lata D2D
  5W - 65 W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (6 opinii klienta)
  5/5
  na podstawie 6 opinii

  1899,00 

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VPE2S40WH jest zaawansowanym urządzeniem, które może pomóc w polepszeniu jakości powietrza w domu. Dzięki inteligentnym funkcjom, powinien być w stanie zapewnić świeże i zdrowe powietrze do oddychania. Skuteczne działanie na powierzchni do 40m2 oznacza, że ​​jest odpowiedni do większych pomieszczeń, takich jak salon czy sypialnia.
  do 40 m2
  17-46 dB
  2 lata D2D
  5W - 65 W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  2499,00 

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VPE2S60WH jest zaawansowanym urządzeniem, które może pomóc w polepszeniu jakości powietrza w domu. Dzięki inteligentnym funkcjom, powinien być w stanie zapewnić świeże i zdrowe powietrze do oddychania. Skuteczne działanie na powierzchni do 40m2 oznacza, że ​​jest odpowiedni do większych pomieszczeń, takich jak salon czy sypialnia.
  do 60 m2
  17-46 dB
  2 lata D2D
  5W - 65 W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1599,00 

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada innowacyjny, zintegrowany filtr 3w1, będący połączeniem filtra wstępnego, filtra HEPA i filtra węglowego. Filtr ten przechwytuje najgroźniejsze zanieczyszczenia, takie jak pyły zawieszone, alergeny, wirusy, bakterie i zarodniki grzybów.
  do 80 m2
  17-56 dB
  2 lata D2D
  72W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  699,00 

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to w pełni inteligentne urządzenie wyposażone w najwyższej klasy czujniki zanieczyszczenia powietrza, które definiują proces filtracji w trybie automatycznym.
  do 48 m2
  17-52 dB
  2 lata D2D
  38W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  699,00 

  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH to w pełni inteligentne urządzenie, które zapewni nam całkowitą kontrolę nad jakością powietrza w naszym domu. Za filtrację odpowiada rewelacyjny filtr 3w1, który jest połączeniem filtra wstępnego z filtrem klasy HEPA i filtrem węglowym.
  do 42 m2
  23-47 dB
  2 lata D2D
  38W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  Vestfrost VP-B1H50GP to dwa urządzenia w jednym. Oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora zapewni Twojej rodzinie czyste i zdrowe powietrze, wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz, a wentylator schłodzi powietrze w upalne dni. Zadbaj o czyste powietrze z Vestfrost!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  Wentylator z funkcją oczyszczania powietrza Vestfrost VP-B1F50WH to prawdziwa rewolucja na rynku oczyszczaczy powietrza. 6-etapowa filtracja pozwoli Ci na stałe odetchnąć od zanieczyszczeń, a zainstalowany wentylator schłodzi w gorące dni. Vestfrost VP-B1F50WH to dwa urządzenia w jednej cenie!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Innowacyjne oczyszczanie powietrza

Czyste powietrze to: mniejsze ryzyko zapadnięcia na choroby układu oddechowego i wystąpienia reakcji alergicznych, a także wydajniejsza praca, mocniejszy sen i lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni, jadalni, łazience, domowym biurze, a szczególnie w sypialni i pokoju dziecka. Czy wiesz, że wysoki poziom zanieczyszczeń może być jedną z przyczyn problemów ze snem i nawracających chorób układu oddechowego? Duże stężenie pyłów zawieszonych może także w negatywny sposób wpłynąć na układ krążenia. Niektóre choroby mogą wyjść na jaw dopiero po wielu latach. Możesz to zmienić! Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjną technologią. W przypadku duńskiego producenta niezawodność idzie w parze z niewygórowaną ceną. Urządzenia te, jako nieliczne na rynku, zostały wyposażone w silniki inwerterowe znane z pralek automatycznych, które, dzięki zastosowaniu indukcji magnetycznej, znacząco obniżyły poziom głośności podczas pracy i, co chyba najważniejsze, znacząco wpływają na energooszczędność urządzeń. Oczyszczacze powietrza Vestfrost to również stacje pomiarowo-diagnostyczne, które wykorzystują wysokiej klasy czujniki i wskaźniki zanieczyszczenia powietrza m.in. pyłami zawieszonymi PM10, PM2,5 i PM1. Vestfrost to synonim niezawodności i wysokiej kultury pracy.

Poznaj technologię Vestfrost!

Aplikacja mobilna
Przejmij kontrolę nad jakością powietrza w swoim domu. Oczyszczacze Vestfrost, dzięki technologii Wi-Fi, możesz obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej w swoim smartfonie.

Tryb pracy nocnej
Nie musisz rezygnować z czystego powietrza w nocy z obawy o to, że pracujące urządzenie utrudni domownikom komfortowy wypoczynek. Nowoczesne oczyszczacze powietrza Vestfrost emitują dźwięki o niskim natężeniu. Dzięki temu bez obaw mogą stanąć w sypialni lub pokoju dziecka.

Plasma ION
Urządzenia Vestfrost, dzięki emisji jonów dodatnich i ujemnych, usuwają wirusy, alergeny, grzyby i pleśnie nie tylko z powietrza, ale także z różnego rodzaju powierzchni (m.in. zasłon i dywanów).

Tryb pracy automatycznej
Oczyszczacze powietrza Vestfrost zostały wyposażone w inteligentne czujniki jakości powietrza, które pozwalają dostosować pracę urządzenia do aktualnych warunków.

Blokada rodzicielska
Nowoczesne urządzenia filtrujące powietrze posiadają opcję blokady, która uniemożliwia dzieciom przypadkową zmianę ustawień. Dzięki temu masz pewność, że oczyszczacz spełnia swoje zadanie, nawet jeśli dziecko nie przebywa pod Twoim bezpośrednim nadzorem.

Czytelny wyświetlacz
Urządzenia Vestfrost zostały zaprojektowane w taki sposób, aby codzienne korzystanie z nich było jak najbardziej komfortowe. Kolorowy wyświetlacz ułatwia odczytywanie informacji m.in. o poziomie zanieczyszczenia w pomieszczeniu oraz konieczności wymiany filtrów.

Inteligentne czujniki
Skuteczne eliminowanie zanieczyszczeń nie byłoby możliwe, gdyby nie inteligentne czujniki, które przez 24 godziny na dobę monitorują jakość powietrza w pomieszczeniu.

Pięciostopniowe oczyszczanie
Filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywnego, technologia UV-C LED, technologia Plasma ION: oczyszczacze Vestfrost, dzięki pięciostopniowej filtracji powietrza, neutralizują większość zanieczyszczeń (nawet do 99,97%!), w tym pyły zawieszone, wirusy, grzyby, alergeny i bakterie.

Historia marki Vestfrost

Firma Vestfrost powstała w Danii w 1963 roku. Została założona przez Arne Højvig jako kontynuacja firmy Artik specjalizującej się w produkcji zamrażarek domowych. Firma szybko zyskała renomę, co zaowocowało w latach 70. wykupieniem 50% akcji przez szwedzką firmę Electrolux i powiększeniem swojej oferty o produkty AGD. Przedsiębiorstwo zawsze stawiało na prostotę i elegancję popartą innowacyjnością i niezawodnością. Produkty sygnowane logo firmy przez lata zdobyły ogromną renomę, co z kolei przełożyło się na przejęcie w 2007 roku marki przez firmę Vestel, światowego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń AGD oraz oczyszczaczy powietrza. Fuzja ta znacząco zwiększyła znaczenie firmy i doprowadziła do ekspansji marki na rynki zagraniczne: skandynawski i europejski. Firma Vestfrost w 2017 rynku zadebiutowała w Polsce i każdego dnia zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Pytania klientów

Czy oczyszczacze powietrza Vestfrost spełnią swoją funkcję w dużych pomieszczeniach?

Pytanie od Miłosz

Zdecydowanie tak. Oczyszczacze tej firmy, znajdą zastosowanie w średniej wielkości jak i w dużych pomieszczeniach dochodzących metrażem do 80m. Są przystosowane do pracy na dużych powierzchniach dlatego też nie należy się obawiać o skuteczność i wydajność tych urządzeń.

Odpowiedź od Grzegorz

W jaki sposób działają filtry węglowe w oczyszczaczach powietrza Vestfrost?

Pytanie od Agata

Filtr węglowy poprzez absorpcję przechwytuje z powietrza zanieczyszczenia. Dzięki dużej porowatości związki chemiczne znajdujące się w powietrzu zatrzymują się do powierzchni węgla aktywnego. Filtr węglowy eliminuje z powietrza: gazy, przykre zapach, zarodniki pleśni, dym papierosowy oraz sierść.

Odpowiedź od Grzegorz