Vestfrost - Oczyszczacze powietrza

Firma Vestfrost to uznana marka na rynku światowym, która zyskała ogrom zadowolonych klientów głównie dzięki perfekcyjnie wykonanym produktom, które cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Firma powstała w latach 60-tych XX wieku i szybko zyskała popularność, co finalnie doprowadziło do połączenia z firmą Vestel, czyli gigantem w produkcji urządzeń AGD/RTV. W swojej ofercie firma Vestfrost posiada kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, lodówki, zamrażarki, pralki, okapy, zmywarki i oczyszczacze powietrza. Zwłaszcza te ostatnio szybko podbijają rynek, głównie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oraz znakomitym parametrom filtracji powietrza ze wszelkich niebezpiecznych zanieczyszczeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Vestfrost VP-A1M30WH
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  999,00 
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH to w pełni inteligentne urządzenie, które zapewni nam całkowitą kontrolę nad jakością powietrza w naszym domu. Za filtrację odpowiada rewelacyjny filtr 3w1, który jest połączeniem filtra wstępnego z filtrem klasy HEPA i filtrem węglowym. Całość procesu oczyszczania dopełniają technologie: UV-C LED i Plasma ION, które eliminują bakterie zarówno z powietrza, jak i z powierzchni filtrów, a także eliminują wirusy i alergeny. Wysoki współczynnik CADR wynoszący 340 m³/h, zapewni ochronę wszystkich pomieszczeń do 42 m².
  do 42 m2
  2 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Vestfrost VP-A1Z40WH
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  1399,00 
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH to w pełni inteligentne urządzenie wyposażone w najwyższej klasy czujniki zanieczyszczenia powietrza, które definiują proces filtracji w trybie automatycznym. Oczyszczacz wyposażono w zintegrowany filtr 3w1 (wstępny, HEPA, węglowy), technologię światła ultrafioletowego UV-C LED, oraz jonizator Plasma ION. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na zarządzanie oczyszczaczem z poziomu smartfona. Wysoki współczynnik CADR wynoszący 350 m³/h pozwala na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 48 m².
  do 48 m2
  2 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  1999,00 
  Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada innowacyjny, zintegrowany filtr 3w1, będący połączeniem filtra wstępnego, filtra HEPA i filtra węglowego. Filtr ten przechwytuje najgroźniejsze zanieczyszczenia, takie jak pyły zawieszone, alergeny, wirusy, bakterie i zarodniki grzybów. Dodatkowo oczyszczacz powietrza wyposażony został w technologię UV-C LED niszczącą bakterie, oraz technologię Plasma ION, która eliminuje z otoczenie wszelkie groźne dla naszego zdrowia drobnoustroje. Urządzenie filtrujące dedykowane dla pomieszczeń do wielkości 80 m².
  do 80m2
  2 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Innowacyjne oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjnymi elementami filtrującymi powietrze, a to wszystko poparte niezawodnością i niewygórowaną ceną. Urządzenia te, jako nieliczne na rynku zostały wyposażone w silniki inwerterowe, znane z pralek automatycznych, które dzięki zastosowaniu indukcji magnetycznej znacząco obniżyły poziom głośności podczas pracy i co chyba najważniejsze znacząco wpływają na energooszczędność urządzeń. Oczyszczacze powietrza Vestfrost to również stacje pomiarowo-diagnostyczne, dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy czujników i wskaźników zanieczyszczenia powietrza, w tym pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1. Vesfrost to synonim niezawodności i wysokiej kultury pracy.

Historia marki Vestfrost

Firma Vesfrost powstała w Danii w 1963 roku, została założona przez Arne Højvig, jako kontynuacja producenta zamrażarek domowych firmę Artik. Firma szybko zyskuje renomę, co owocuje w latach 70-tych wykupieniem 50% akcji przez szwedzką firmę Electrolux i powiększeniem swojej oferty o produkty AGD. Firma zawsze stawiała na prostotę i elegancję, popartą innowacyjnością i niezawodnością. Przez lata zdobyła ogromną renomę, co z kolei przełożyło się na przejęcie marki przez lidera światowego, firmę Vestel, w 2007 roku. Fuzja ta znacząco zwiększyła renomę firmy i doprowadziła do ekspansji marki na rynku skandynawskim i europejskim. Firma Vestfrost w 2017 rynku weszła na rynek polski i każdego dnia zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.