Pojazdy elektryczne

Czas na Hulajnogi Elektryczne. Analizując światowe statystyki tempa przyrostu elektrycznych pojazdów i zdając sobie sprawę z międzynarodowych wymogów dotyczących poprawy jakości powietrza, można wyraźnie zaobserwować, że naszedł czas na rewolucję na rynku elektro mobilności.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Hulajnoga – Hulaj dusza 

Hulajnogi elektryczne od niespełna dwóch  lat pojawiają się na  ulicach dużych miast, zapewniając ekologiczny transport publiczny. W dobie galopującego przemysłu osobisty ekologiczny środek transportu jakim jest elektryczna hulajnoga, to świetne rozwiązanie nie tylko ze względu na środowisko ale również ze względu na możliwość jakie rodzi ten rodzaj transportu. Zawsze na czas, bezpiecznie, oraz tam gdzie tylko zechcesz. W zależności od preferencji sam wybierasz kiedy i gdzie chcesz się poruszać. Wachlarz możliwości jaki prezentują firmy zajmujące się produkcją hulajnóg elektrycznych pozwala na swobodne skonfigurowanie cech którymi dany model będzie się wyróżniał, od hulajnóg miejskich stworzonych w celu komunikacji miejskiej, po hulajnogi terenowe przeznaczone do pokonywania odległych dystansów.

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Niezależnie od wieku, kondycji, sprawności manualnej, hulajnoga elektryczna przeznaczona jest dla każdego. Mniejsze hulajnogi elektryczne pokroju Frugal Twist zdecydowanie przyciągną młodszych użytkowników. Przednie światło, dzwonek, jasny czytelny wyświetlacz oraz niska waga, tocechy którymi charakteryzuje się hulajnoga przeznaczona dla dzieci do dziesiątego rok życia. Sytuacja ma się inaczej patrząc na hulajnogi dla ludzi starszych. Kiedy minęły już szalone dni młodości, czas zwolnić i zadbać o bezpieczeństwo. Odpowiednią hulajnogą dla wszystkich którzy przestali się śpieszyć będzie Egret Eight lub Egret Ten. Są to stabilne dobrze wykonane hulajnogi które dzięki dziesięcio calowym, pompowanym kołom oraz tarczowym hydraulicznym hamulcom, stanowią jedne z najbezpieczniejszych i najprostszych w obsłudze hulajnóg elektrycznych na rynku.

Jak to działa? 

Silniki elektryczne wykorzystywane w osobistych pojazdach elektromobilnych zaczeły być wykorzystywane w masowej produkcji już na początku 1999 roku. Od 2010 roku Minimotors zaczęło konstruować pierwsze hulajnogi elektryczne, jako prekursor tego typu urządzeń Minimotors doczekało się wielu naśladowców. Dziś na rynku pojazdów elektromobilnych znajdziemy szeroką ofertę producentów z kontynentu orientu pochodzących z takich państw jak Korea czy Singapur. Jak zawsze nie brakuje kopii flagowych modeli pojazdów, produkowanych w chinach. Jednak Azja nie jest jedynym kontynentem który uskutecznia rozwój elektromobilności. Niemcy również nie próżnują. Egret jest Mercedesem wśród hulajnóg. Niemiecka precyzja oraz jakość w połączeniu z Koreańską technologią, zapewnia dobry produkt z gwarancją niezawodności. Wszystkie te marki powstały w jednym celu, aby sprawiać nam przyjemność. W takim razie nie pozostaje nić innego niż postawić na podeście nogę i w drogę!