Dualtron

Minimotors to Koreańska firma odpowiedzialna za rozwój technologi elkromobilności na całym świecie. Nie bez powodu produkują hulajnogi, które bez dwóch zdań można nazwać najlepszymi na międzynarodowym rynku. Dualtron to seria hulajnóg elektrycznych charakteryzująca się najlepszą jakością wykonania, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, mocą oraz tradycją. To co zadziwia jej użytkowników to przede wszystkim jej możliwości, Dualtron nie tyle zadziwia swoich użytkowników, co zmienia ich spojrzenie na przyszłość hulajnóg elektrycznych.

Nie da się jednoznacznie przedstawić flagowego modelu marki Dulatron każdy z nich jest inny, wyjątkowy. Ich wyjątkowość w dużej mierze opiera się na jakości wykonania produktu, wykorzystane elementy gwarantują bezpieczeństwo oraz niezawodność. Marka Dualtron korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elekromobilności w związku z czym można się spodziewać że każdy następny wytwór tej marki będzie tylko lepszy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Promocja
  27999,00  24999,00 
  Dualtron X to najbardziej zaawansowana technicznie hulajnoga seryjnej produkcji, która jest dostępna w sprzedaży. 150 km zasięgu, 100 km/h, przy wadze własnej 70 kg. Swoje niesamowite osiągi zawdzięcza silnikowi o pojemności 6720W, akumulatorowi o pojemności 60V 49Ah oraz kołom średnicy 13'. Oprócz tego Dualtron X, to genialny projekt wzorniczy, nie da się jej pomylić z żadnym innym pojazdem elektro-mobilnym!
  do 100 km/h
  8 – 24 godzin
  6720W
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Dualtron Spider to szybka hulajnoga, rozwijająca prędkość do 60 km/h. Jest w stanie przejechać nawet 60 km na jednym ładowaniu, które trwa od 3-9 godzin. Mocny akumulator LG o pojemności 17.5Ah to gwarancja niezawodności. Dualtron Spider posiada dwa silniki 800W (możliwość chwilowego osiągu 1500W każdy). Przy takich parametrach zaskakuje niska waga hulajnogi: 19,9 kg!
  do 60km/h
  ok. 3-9 godzin
  17.5Ah
  do 60km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Dualtron Thunder to jedna z najmocniejszych hulajnóg. Potrafi mknąć z prędkością 80 km/h, a jej zasięg to nawet 100 km na jednym ładowaniu! Dwa silniki, każdy po po 2700W, wspomagane są akumulatorem LG o pojemności 35 Ah. Dualtron Thunder ładuje się w czasie 5-12 godzin, a jej solidna waga - 43 kilogramy - zapewnia stabilność przy rozwijanych zawrotnych prędkościach.
  do 80km/h
  ok. 5-12 godzin
  35Ah
  do 120km
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj