Egret

Hulajnogi elektryczne firmy Egret to uosobienie elegancji, klasy oraz skromności. Niemiecki producent hulajnóg elektrycznych Egret postawił w szczególności na komfort jazdy i prezencję pojazdu co czyni go Mercedesem wśród osobistych pojazdów elektrombilnych. Każdy z modeli marki Egret posiada charakterystyczne oświetlenie w przodu pojazdu co wyróżnia je spośród innych.

Egret nie jest to kolejny kolon znanej Singapurskiej marki czy też Koreańskiego giganta. Egret to Niemiecka jakość w połączeniu ze Szwajcarską precyzją. Moc oraz waga – ich stosunek to czysta przyjemność. Każdy z modeli Egret posiada pompowane koła, którym nie straszne żadne wyzwanie.

Egret odpowiedź na twoje najśmielsze marzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Egret Eight to praktyczna hulajnoga do miejskiego zastosowania. Niewielka waga (14kg) i stosunkowo duży zasięg (30km na jednym ładowaniu) idealnie sprawdzą się w drodze do pracy czy szkoły. Egret Eight zasilana jest silnikiem bezszczotkowym o mocy 350W i szczytowych osiągach 650W. Pełne ładowanie baterii trwa od 2 do 6 godzin. Składana konstrukcja zmieści się na niewielkich przestrzeniach.
  do 28 km/h
  2-6 godziny
  8.7Ah
  do 30km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  6999,00  6699,00 
  Egret Ten to wygodna, miejska hulajnoga pozwalająca na przejechanie do 42 km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość Egret Ten to 30 km/h, co sprawia, że jest to idealna alternatywa dla publicznego transportu w zatłoczonych miastach. 10-calowe koła, hamulec tarczowy, ekran LCD oraz designerski wygląd to dodatkowe atuty hulajnogi. Akumulator Samsung LiFePo4 11.6 Ah ładuje się w 2-6 godzin.
  do 30 km/h
  4-6 godzin
  11.6Ah
  do 42km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj