Etwow

Etwow to francuska odpowiedź na wyzwanie jakie stawia przed nami XXI w. przeludnione ulice, korki, odległe lokalizacje. Hulajnogi elektryczne etwow łączą w sobie lekkość oraz ergonomiczną budowę. Są to pojazdy stworzone do poruszania się w zgiełku wielkich miast, wyjątkowo mobilne oraz kompaktowe.

Oprócz cech takich jak ergonomia oraz kompaktowość, Etwow posiada nienaganny design. Projekty pochodzące od producenta marki najlepiej oddają to czym jest francuski styl. Bez przepychu lecz odważna, wszystkie modele marki oddają swój styl w 100%. Oprócz tego rozwiązania technologiczne wykorzystane w projektach producenta pozwalają na łączenie tradycyjnej hulajnogi oraz hulajnogi elektrycznej, takie połączenie zdecydowanie wyróżnia się na rynku hulajnóg elektrycznych na skalę światową.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Etwow V Booster Plus to opcja dla każdego wymagającego mieszkańca miast. Waży jedynie 11 kilogramów, potrafi przemieszczać się na odległość 40 kilometrów, ładuje się maksymalnie 3 godziny i do tego pięknie wygląda. Mocny silnik 500W umożliwia dynamiczną jazdę. Wbudowany system regeneracji KERS ładuje hulajnogę w trakcie jazdy z górki i hamowania.
  do 40 km/h
  około 3 godziny
  10.5Ah
  do 40km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj