Frugal

Frugal jest producentem hulajnóg przeznaczonych dla każdego z nas. Niezależnie od tego ile masz lat, ta marka z pewnością dopasuje się do twoich potrzeb. W ofercie produkowanych przez nich hulajnóg znajdują się modele przeznaczone dla dorosłych jak i dla dzieci. Frugal stawia na design, futurystycznie zaprojektowane hulajnogi przyciągają spojrzenia gapiów.

Frugal to marka na każdą kieszeń. W swojej ofercie Frugal posiada, hulajnogi zarówno prestiżowe jak i te przeznaczone na masowy użytek wymagających użytkowników przepełnionych miast. Pełna uniwersalność produktów sprawia że są one jednymi z bardziej pożądanych hulajnóg na rynku.

Duże firmy wprowadzając hulajnogi elektryczne jako transport publiczny na zasadzie time share korzystają z produktów tej marki. Stąd jak możemy się domyślać jest ona przeznaczona dla nas – ludzi mobilnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Promocja
  Niezwykle kompaktowa i lekka hulajnoga elektryczna, która waży zaledwie 12kg. Krótki czas ładowania litowo-jonowego akumulatora jedynie 4 godziny, zapewni Ci mobilność w każdej sytuacji, a pompowane 8.5 calowe koła pozwolą komfortowo pokonywać wszystkie miejskie przeszkody.
  do 25km/h
  4 godziny
  5.2ah
  do 18km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Bardzo lekka i poręczna, ważąca zaledwie 7,5kg hulajnoga elektryczna Frugal Twist, pozwala na przejechanie dystansu do 13km. Atutem jej 4.4Ah akumulatora, jest krótki czas ładowania który wynosi około 2 godzin.
  do 23km/h
  ok. 2 godzin
  4.4 Ah
  do 13km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj