Xiaomi

Xiaomi to chińska marka, która przebojem podbiła polski i światowy rynek smartfonów. Słynie z oferowania wysokiej jakości rozwiązań technicznych, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen będących w zasięgu przeciętnego użytkownika elektroniki. E- hulajnoga Xiaomi to świetny pomysł na start z e-hulajnogami szczególnie, jeśli poszukujemy produktu do miejskiego zastosowania.

Jako że Xaomi dział na wielu płaszczyznach przemysłu technologicznego. Oprócz podstawowej funkcji jaką spełnia hulajnoga, jej użytkownicy dostają możliwość zarządzania swoim urządzeniem zdalnie za pomocą specjalnie zaprojektowanej aplikacji. Jest to rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie w pełni  tego co daje nam dzisiejsza technologia – wykonywanie zadań zdalnie i bez ograniczeń.

Xaomi jeszcze nie raz zadziwi nas swoim wizjonerskim spojrzeniem na świat.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Xiaomi Mijia to wyjątkowo dobrze prezentująca się hulajnoga o wysokich parametrach technicznych, jednak w stosunkowo niewielkiej cenie. Pozwala na przemieszczanie się z prędkością do 25 km/h i potrafi przejechać 30 km na jednym ładowaniu. To hulajnoga stworzona z myślą o miejskim zastosowaniu - jest wygodna w przenoszeniu, zwinna i kompaktowa.
  do 25 km/h
  3-4 godziny
  do 35km
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj