Zero

Hulajnogi elektryczne Zero zostały stworzone z myślą o ludziach wymagających. Wśród modeli oferowanych przez Singapusrkiego producenta znajdziemy zarówno hulajnogi stworzone do jazdy po miejskiej dżungli, jak i modele o przeznaczeniu terenowym. Charakterystyczne wzornictwo marki zdecydowanie wyróżnia ją na rynku urządzeń elektromobilnych. Nie da się zaprzeczyć że marka zero wprowadziła dosyć dużo zamieszania na rynek urządzeń elektromobilnych.

Wysoka jakość wykonania hulajnóg elektrycznych Zero oraz ich stosunkowo niska cena co do oferowanych przez producenta rozwiązań technologicznych sprawia że Zero to jedna z najbardziej pożądanych marek na rynku. Modele takie jak Zero 10x czy Zero 8 szczególnie wyróżniają się w ofercie producenta. Nie brak im zadziornego charakteru sportowej maszyny, przeznaczonej do jazdy po szutrowej drodze do tego świetnie sprawdzają się do przemieszczania po mieście. Nie straszne im progi czy krawężniki.

Lubiana już marka nie zwalnia tępa. Nowe modele wypuszczane w obieg to odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Zero 9 to idealna propozycja hulajnogi elektrycznej dla osób ceniących sobie dobry sprzęt za rozsądną cenę. Dzięki silnikowi o pojemności 600W hulajnoga jest w stanie osiągnąć prędkość do 45km/h przy zasięgu 45km. Zasięg zawdzięczamy akumulatorowi o pojemności 13Ah. Waga Zero 9 to jedyne 18kg, co czyni ją idealnym kompanem w miejskiej dżungli.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  7299,00  6999,00 
  ZERO 10X wyposażona jest w dwa silniki 1000W każdy, a jej moc szczytowa wynosi nawet 3600W. To pozwala na rozwijanie imponującej prędkości do 65 km/h. Akumulator z ogniwami LG o pojemności 18 Ah umożliwia przejechanie nawet 80 km w trybie ECO. Czas ładowania wynosi 8-9 godzin, a waga hulajnogi nie przekracza 35 kg. ZERO 10X to ciekawa alternatywa dla mocnych hulajnóg innych marek.
  do 65 km/h
  8-9 godzin
  18Ah
  do 80 km
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  8499,00  7999,00 
  Solidna, szybka, jeszcze wytrzymalsza. Zero 10X 24ah to druga propozycja hulajnogi z serii 10X. Dwudziesto cztero amperowa bateria pozwala na przemierzanie dystansu do 100km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość poruszania się wynosi 65km/h, prędkość ta generowana z dwóch silników każdy o mocy 1000W przy czym moc szczytowa osiąga imponujące 3600W. Kiedy? Jak nie teraz.
  do 65 km/h
  8-9 godzin
  24Ah
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Hulajnoga elektryczna Zero 8 to kolejny dobry produkt od grupy Falcon. Tym razem Zero postawili na hulajnogę miejską do zadań specjalnych. Pompowane przednie koło zapewnia pełną stabilizację jazdy, kiedy tylne, pełne, nadaje pęd zwinnej maszynie. W zero 8 zastosowany został podwójny tylny amortyzator kryty sprężynowy, tym samym podnosi to mobilność całej kompozycji.
  do 30 km/h
  5-6 godzin
  do 30km
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj