Magimix - Roboty kuchenne

Francuska firma Magimix to lider w produkcji robotów kuchennych, której produkty można zakupić w ponad 60 krajach na całym świecie. Urządzenia te słyną ze znakomitych parametrów działania i ogromna wielozadaniowością, dzięki obecności szeregu dodatkowych przystawek, które pozwalają na krojenie, szatkowanie, plasterkowanie, wiórkowanie, mieszanie, ubijanie, a nawet wyciskanie soków. Wszelkie czynności odbywają się płynnie, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy noży i tarcz ze stali szlachetnej opatrzonych marką Sabatier. W swojej ofercie firma Magimix posiada wielofunkcyjne roboty kuchenne, które w zestawie posiadają 3 różnej wielkości misy, dzięki czemu znacząco oszczędzamy czas podczas przygotowania wieloskładnikowych potraw. Roboty kuchenne napędzane są przez nowoczesną jednostkę silniki indukcyjnego, na który producent przyznaje, aż 30 lat gwarancji. Produkty Magimix, jako jedyne w segmencie robotów kuchennych sygnowane są certyfikatem Quiet Mark, który zaświadcza o niezwykle komfortowych warunkach pracy, dzięki bardzo niskim progom emisji hałasu, generowanym przez urządzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • Robot kuchenny Magimix 5200XL Premium+
  (4 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 4 opinii
  od 3099,00 
  Robot kuchenny Magimix 5200 XL Premium + to poszerzona o nowe przystawki wersja popularnego modelu 5200 XL Premium. Teraz możliwe jest uzyskanie efektów spaghetti, tagliatelle i fusilli obok tradycyjnego cięcia, plasterkowania, wiórkowania i słupkowania warzyw i owoców. Za odpowiednią moc urządzenia dba nowoczesny silnik indukcyjny 1100 W. Robot kuchenny posiada w zestawie 3 misy, 10 tarcz tnących, 2 ostrza, BlenderMix, mieszadła i wiele innych niezwykle przydatnych przystawek. Urządzenie dostępne jest w jednym z pięciu kolorów.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Robot kuchenny Magimix 5200XL Premium
  Promocja
  (4 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 4 opinii
  od 2499,00  2399,00 
  Wielozadaniowy robot kuchenny Magimix 5200 XL Premium został powiększony o zestaw 3 dodatkowych tarcz tnących oraz nasadkę umożliwiającą wyciskanie soków z warzyw i owoców. Urządzenie może pracować w 2 trybach, łagodniejszym trybie AUTO oraz mocniejszym trybie PULSE. W zestawie znajdziemy łącznie 3 misy, 2 ostrza, 7 tarcz tnących, nakładki do mieszania, ubijania i blendowania oraz wyciskarkę do cytrusów i wyciskarkę do warzyw i owoców. Robot kuchenny Magimix 5200 XL Premium posiada innowacyjny silnik indukcyjny o mocy 1100 W.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Robot kuchenny Magimix 5200XL
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  2090,00 
  Wielozadaniowy robot kuchenny Magimix 5200 XL wyposażony został w innowacyjny silnik indukcyjny o mocy 1100 W, który cechuje się bardzo niską głośnością pracy, co zostało potwierdzone certyfikatem Quiet Mark. Malakser posiada 3 misy, kolejno pojemnościach: 3,6 l, 2,2 l i 1,2 l, które pozwalają oszczędzić czas podczas przygotowania wieloskładnikowych potraw. Za krojenie i plastrowanie odpowiadają najwyższej klasy ostrza Sabatier, czyli stal, z której wykonane są noże kuchenne najlepszych na świecie szefów kuchni. Gwarancja na silnik wynosi, aż 30 lat!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Robot kuchenny Magimix 3200CS COMPACT
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  od 1450,00 
  Wielozadaniowy robot kuchenny Magimix CS 3200 XL pozwala na przygotowanie wielu składników do naszych potraw, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możliwe jest to dzięki wielu dodatkowym nasadkom w zestawie oraz dostępnych osobno. Dzięki obecności 3 pojemników o różnych wymiarach oszczędzamy czas naszej pracy i szybko możemy przechodzić z jednej czynności do drugiej. Za krojenie odpowiadają najwyższej klasy stalowe samoostrzące ostrza Sabatier, dzięki którym możemy szatkować, kroić, mielić, plasterkować i wiórkować warzywa i owoce.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • magimix mini plus
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  999,00 
  Robot kuchenny Magimix Mini Plus to najmniejszy robot kuchenny w ofercie francuskiej firmy, który dzięki swym rozmiarom pozwala na zaoszczędzenie miejsca w naszej kuchni. Urządzenie napędza innowacyjny silnik indukcyjny o mocy 400 W, którego niezwykle cicha praca została potwierdzona certyfikatem Quiet Mark. W zestawie znajdziemy 2 misy, ostrze Sabatier, 2 tarcze do plasterkowania i wiórkowania, mieszadło, ubijak, nakładkę do blendowania i do wyciskania soków z cytrusów. Wszystkie elementy wykonane są z bezpiecznych dla człowieka materiałów BPA FREE.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Ma Cusine, Magimix - polska wersja językowa
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  139,00 
  Ma Cusine to polska wersja językowa książki kucharskiej z wieloma ilustracjami, która jest bogada w wykwintne dania kuchni francuskiej z wykorzystaniem wszechstronnego robota kuchennego Magimix. 
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Magimix Spiral Expert
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  549,00 
  Spiral Expert to wielofunkcyjna przystawka, która potrafi przemienić zwykłe warzywa w zdrowe spaghetti, fusilli lub tagliatelle
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • zestaw do robienia wiórek
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  399,00 
  Zestaw kreatywny Magimix 5200XL zawiera 3 tarcze, każde o różnym przeznaczeniu. Od teraz będziesz mogła własnoręcznie przygotować wiórki, wstążki oraz karbowe chipsy.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • zestaw do robienia wiórek
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  350,00 
  Zestaw Magimix do Zadań Specjalnych składa się z trzech tarcz o rożnym przeznaczeniu, które usprawnią Twoją pracę w kuchni.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw do frytek i kostek - Magimix 5200 XL
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  350,00 
  Magimix 5200 XL to zestaw, dzięki któremu przygotowywanie domowych frytek oraz kostek stanie zdecydowanie szybsze i łatwiejsze. W zestawie znajduje się również element czyszczący ułatwiający mycie. 
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Wyciskarka do soków i smoothie - Magimix 5200 XL
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  460,00 
  Z wyciskarką do soków i smoothie - Magimix 5200 XL przygotujesz również zupy, kremy i sorbety. Można ją myć w zmywarce.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw akcesoriów premium do Blendera Magimix
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  549,00 
  Zestaw zaprojektowany specjalnie dla blenderów Magimix zapewniający rozszerzenie możliwości oraz usprawnienie pracy, w którego wskałd wchodzą: przystawka do mielenia ze szkła boro-krzemowego z ostrzami z pokrywą, kielich-bidon do miksowania i przechowywania koktajli 400 ml BPA-free oraz kielich-bidon do miksowania i przechowywania koktajli 700 ml BPA-free.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Historia firmy Magimix

Firma Magimix powstała we Francji w rejonie Burgundii w 1960 roku, kiedy to wynalazca Pierre Verdon przedstawił urządzenie o nazwie Robot Coupe, które oferowało siekanie, ugniatanie, mielenie i szatkowanie składników. W 1971 roku na łamach The New York Times ogłoszona Robot Coupe za „kulinarną rewolucję XX wieku” i też w tym roku rozpoczęto produkcję robotów kuchennych dla gospodarstw domowych. Z biegiem lat firma zyskiwała coraz większą popularność na całym świecie, a swoje urządzenia wzbogacała o nowe funkcje, i tak w 1984 roku pojawiła się przystawka do ubijania białek, w 1988 roku wprowadzono drugą mniejszą misę. Na początku lat 90-tych wprowadzono linię kompaktowych robotów kuchennych, które zajmowały o 25% mniej miejsca na blacie. Kolejne lata zaowocowały wprowadzeniem do zestawu 3 misy, przystawki do blendowania, wyciskarki do soków i wiele innych dodatkowych akcesoriów, które znacząco ułatwiły wszelkie prace kulinarne. Roboty kuchenne Magimix cenione są przez zarówno profesjonalistów, jak i amatorów gotowania na całym świecie, gdyż znacząco przyspieszają i ułatwiają procesy przygotowania jedzenia.

Robot kuchenny Magimix 5200 XL

Sztandarowym produktem francuskiej firmy Magimix jest wielozadaniowy robot kuchenny 5200 XL, który pozwala na szereg czynności przygotowania żywności w szybki i dostępny sposób. Wyposażony w 3 misy ułożone, jak matrioszki pozwala na oszczędność czasu, gdyż nie musimy myć misy, aby przygotować inny składnik. Misy wykonane są trwałego poliwęglanu Lexan, materiału, z którego produkowane są szyby w samolotach, dlatego tez odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Możemy je również umyć w zmywarce. To, co czyni robot kuchenny Magimix 5200 XL wielofunkcyjnym, to ogrom przystawek w zestawie, których montaż i demontaż ogranicza się do zaledwie kilka ruchów. Przystawki tak samo, jak misy możemy umyć w zmywarce. Dzięki obecności nakładek możemy kroić, szatkować, plasterkować, mielić, wiórkować, blendować, ucierać, ubijać, mieszać, wyrabiać ciasta i wyciskać soki. Wszystkie elementy, z których wykonane są przystawki są BPA FREE. Robot kuchenny Magimix 5200 XL dostępny jest w 3 wersjach: XL, XL Premium i XL Premium +, gdzie każda różni się ilością dodatkowych przystawek, warto nadmienić, że w wersji z plusem znajdują się wszystkie dostępne elementy. Wszelkie dodatki można dokupić osobno.

Robot kuchenny Magimix CS 3200 XL i Le Mini Plus

Odpowiadając na zapotrzebowania swoich klientów firma Magimix stworzyła kompaktową wersję swojego sztandarowego modelu robota kuchennego. Model CS 3200 XL posiada mniejsze wymiary, przez co zajmuje dużo mniej miejsca na blacie kuchennym, a także posiada silnik o mniejszej mocy, co zwiększa jego energooszczędność. Poza tymi różnicami, wszelkie pozostałe elementy są identyczne, jak w większym modelu 5200 i podobnie, jak wcześniej istnieje możliwość dokupienia dodatkowych przystawek, które poszerzą możliwości naszego robota kuchennego. W ofercie firmy znajdziemy jeszcze mniejszym model o nazwie Le Mini Plus, który w zestawie ma tylko 2 misy. Wszystkie modele robotów kuchennych posiada 2 tryby pracy, a mianowicie tryb AUTO, który pracuje jednostajnie i dopasowuje siłę obrotów do rodzaju składnika, oraz tryb PULSE, który pracuje w trybie pulsacyjnym, idealnym przy twardszych składnikach. Bogaty wybór rozmiarów sprzętu pozwala klientowi na bardziej dopasowany wybór względem jego potrzeb.

Nieskończone możliwości robotów kuchennych Magimix

Oferowane roboty kuchenne Magimix posiadają bogate zestawy noży, tarcz i przystawek, które pozwalają na zróżnicowane przygotowania żywności, a istnieje możliwość dokupienia kolejnych elementów, które wzbogacą nasze potrawy. Należy wyróżnić tutaj zestaw Spiral Expert, który pozwala wycinać z warzyw paski w kształcie tagliatelle, spaghetti lub fusilli, co ozdobi nasze dania i zachwyci znajomych. Tak, naprawdę możliwości robotów kuchennych Magimix ogranicza nasza wyobraźnia, a same urządzenia posiadają blisko 100 funkcji obrabiający składniki spożywcze. Wśród dodatkowych przystawek znajdziemy tarcze do falistych chipsów, specjalne noże do krojenia w kostkę i w kształcie frytek, nakładkę do robienia puree, a nawet przystawkę do wyciskania soków cytrusowych i przystawkę do soków owocowo-warzywnych. Wszystkie ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali Sabatier, czyli marki, która tworzy noże kuchenne dla najlepszych szefów kuchni.