Wagi i analizatory składu ciała

Dzisiejsze wagi zdecydowanie różnią się od swoich poprzedniczek. Przede wszystkim obecne wagi są precyzyjnymi urządzeniami cyfrowymi, które perfekcyjnie mierzą wagę, nawet z dokładnością do 1 grama. W naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze wagi łazienkowe dostępne na rynku, które posiadają możliwość ustawienia profili użytkownika, oraz profesjonalne analizatory budowy ciała, które poinformują nas o składzie naszej budowy. Wszystkie urządzenia wyprodukowane są przez renomowane firmy i cechują się wysoką jakością wykonania oraz niezwykle precyzyjnym systemem pomiarowym. Produkty te pozwolą na stałą kontrolę naszej wagi, jaki i składu ciała, co z kolei przekłada się na skuteczniejszą dietę i lepiej spersonalizowany trening.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • kuvings analizator składu ciała
  Podręczny analizator składu ciała Kuvins wraz z dedykowaną aplikacją dostarczy Ci szczegółowych danych na temat składu ciała. Podpowie jak utrzymać lub poprawić aktualną kondycję oraz zaproponuje zdrowe i pyszne przepisy na soki, koktaje, dania oraz desery. Ponadto dobierze plany treningowe dopasowane do indywidualnych możliwości.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Domowy analizator składu ciała

Analizatory składu ciała dotychczas były używane tylko przez dietetyków i trenerów personalnych, lecz dzięki domowym analizatorom składu ciała sami możemy kontrolować każdy element diety i treningu w zaciszu naszego domu. Czym jest analizator składu ciała? To urządzenie, które opiera się na impedancji bioelektrycznej (BMI), czyli na pobieraniu informacji z naszego ciała, poprzez przepuszczanie przez niego prądu elektrycznego o bardzo niskim natężeniu. Skanowanie składu naszego ciała jest w pełni bezpieczne, a pozwala analizatorowi na pobieranie najważniejszych informacji, takich, jak: wskaźnik BMI, czyli stopień otyłości, masa mięśniowa, podstawowa przemiana materii, tkanka tłuszczowa, zawartość wody i zawartość minerałów w naszym dziele. Wszelkie te informacje pozwolą nam na dobranie odpowiedniej diety i rodzaju treningu.

Wagi łazienkowe

Prawie każdy z nas posiada w domu wagę łazienkową, jednak używamy jej sporadycznie. To powszechne urządzenie jest niezwykle ważne, jeżeli przechodzimy na dietę lub zaczynamy trening siłowy, gdyż pozwala nam na stałą kontrolę naszej wagi i korygowanie pewnych kroków. Dlatego ważnym jest, aby nasza waga korzystała z precyzyjnego systemu pomiarowego, który będzie dostarczał nam rzetelnych informacji. W naszym sklepie znajdą Państwo wagi łazienkowe uznanych producentów i wykonane z najlepszych materiałów, które w pełni spełnią każde oczekiwania.

Dla kogo analizator składu ciała?

Domowy analizator składu ciała to urządzenie dedykowane dla wszystkich tych, którym zależy na kontrolowaniu swojej wagi i prawidłowego składu ciała. Urządzenie szczególnie przydatne jest dla ludzi uprawiających sporty wyczynowe, bądź dla ludzi zaczynających dietę. Analizatory składu ciała BMI dostarczą nam najważniejszych informacji o naszej budowie, dzięki czemu skuteczniej dostosujemy poziom treningu, czy rodzaj diety. W większości urządzenia oferują połączenie ze smartfonem, gdzie poprzez dedykowaną aplikację zyskujemy dodatkowe funkcje, takie jak; plany treningowe, czy dietetyczne przepisy kulinarne. Analizatory składu ciała to kolejne produkty, które wkraczają do gospodarstwa domowego, po tym jak były zarezerwowane tylko dla specjalistów.