Hurom - Wyciskarki wolnoobrotowe do soków

Firma Hurom to koreańska firma powstała w 1974 roku i od tego czasu niezmiennie pozostaje liderem rynku wyciskarek wolnoobrotowym. Sama nazwa to połączenie angielskiego słowa „human”, oznaczającego człowieka i koreańskiego słowa „rom”, które w wolnym tłumaczeniu oznacza korzyści dla ciała. Sama nazwa firmy zdradza jej politykę, która polega na poprawie zdrowia i jakości życia. Pierwsze wolnoobrotowe wyciskarki do soków oparte były na opatentowanej technologii powolnego wyciskania Hurom SST (Slow Squeezing Technology), obecnie unowocześniono proces i nosi nazwę Alpha SST. Produkty koreańskiego potentata to połączenie niezawodności, nowoczesnego designu i niezwykle efektywnego procesu wyciskania owoców i warzyw, co stawia je na czele konkurencji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Wyciskarka wolnoobrotowa do soków z owoców i warzyw huron h100
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1790,00 

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to idealne połączenie nowoczesnego designu i wysokiej efektywności w działaniu. Dzięki zastosowaniu systemu dwóch filtrów, mycie urządzenia uległo znacznemu uproszczeniu.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Hurom H-AI One Stop
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  2090,00 

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop H-AI-RBE20 to połączenie pięknego wzornictwa z wysoką efektywnością działania. Skorzystaj z oferty firmy Hurom i wybierz wyciskarkę z rodziny One Stop, by codziennie cieszyć się zdrowymi i smacznymi sokami. Zmień swoje przyzwyczajenia żywieniowe i postaw na naturę!
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Hurom DU Chef wielofunkcyjna wyciskarka do soków
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1490,00 

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom DU Chef to tak naprawdę urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu oprócz przygotowania swoich ulubionych soków, będziecie mogli także przyrządzić ulubione sorbety, lody. a także przygotować i przyrządzić własne makarony.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HUROM HZS ALPHA PLUS srebrny HZ-SBE19 wyciskarka wolnoobrotowa
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  1790,00 

  Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZS Alpha Plus HZ-SBE19 to najnowszy produkt koreańskiego giganta w sektorze wyciskarek wolnoobrotowych. Wyciskarka cechuję się wysoką jakością wykończenia i rewelacyjną efektywnością działania, za co odpowiada nowa technologia wyciskania Alpha SST.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Przewaga wyciskarek nad sokowirówkami

Do momenty wynalezienia wolnoobrotowych wyciskarek istniało błędne założenie, że sok powstały w sokowirówkach jest najzdrowszy. To właśnie wyciskarki, których proces tworzenia soku polega na powolnym, nomen omen, wyciskaniu produktów udowodniły, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zachować niemal wszystkie wartości odżywcze owoców i warzyw. Dzieje się tak, dlatego że powolny proces wyciskania nie wytwarza dużych temperatur, w przeciwieństwie do sokowirówek i tym samym minerały i witaminy nie ulegają uszkodzeniu. Powstały w ten sposób sok nie tylko jest dużo smaczniejszy, ale również wydłuża się jego czas przechowywanie, oraz nie dochodzi do jego rozwarstwienia. Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom zdecydowanie potwierdzają tę regułę.

Hurom – najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa

Niezawodność, materiały całkowicie bezpieczne dla człowieka, wysoka jakość wykończenia i piękny design to tylko kilka zalet, które stanowią o wysokiej popularności wyciskarek wolnoobrotowych Hurom. Najważniejszym elementem jest jednak sam proces wyciskania soków, który nie tylko przynosi efekt w postaci pysznego soku, lecz co najważniejsze zachowuje w nim najlepsze wartości odżywcze produktów. Firma w swojej ofercie posiada szereg modeli, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co najważniejsze części wyciskarek zbudowane są z niezwykle trwałego materiału, który jest całkowicie wolny od groźnych dla zdrowia bisfenolu, co więcej materiał ten (ultemb) nie ulega ścieralności, zatem nie narażamy się na jego śladowe ilości w sokach.

Nowoczesne technologie wyciskania soków

Każdego roku firma Hurom udoskonala swoje produkty tak, aby proces wyciskania przynosił nam jak najwięcej odżywczych wartości i jednocześnie oszczędzał czas. Wolnoobrotowe wyciskarki Hurom zyskują nowe wloty podajników, gdzie często nie potrzebna jest nasza ingerencja, sama komora ze ślimakiem i sitem staje się szczelniejsza i gładsza tak, aby późniejsze mycie części nie przysparzało kłopotów. Sam pojemnik na sok też zyskał nowe modyfikacje poprzez nachylenie pod odpowiednim kątem, aby ułatwić spływanie soku. Technologia wyciskania Alpha SST pozwala na wyciskanie zarówno produktów twardych, jak i miękkich, w tym produktów liściastych. Co najważniejsze wyciskarki wolnoobrotowe Hurom charakteryzują się długoletnią niezawodnością.