Wyciskarki jednoślimakowe poziome

Wyciskarki poziome to pierwsze urządzenia w kategorii wolnoobrotowych wyciskarek do soku. Te urządzenia powstały z myślą o przygotowaniu zdrowych i w pełni odżywczych soków, stanowiących alternatywę dla sokowirówek. Konstrukcja poziomej wyciskarki wolnoobrotowej nie jest złożona, korpus urządzenia stanowi silnik, który napędza jego pracę. Do silnika montuje się poziomo komorę z wałkiem ślimakowym i sitem, które odpowiadają za produkcję soku, od komory wychodzą 3 otwory. Pionowy, skierowany do góry stanowi dojście podajnika produktów, poziomy odprowadza pulpę, natomiast pionowy dolny to wylot wyciśniętego soku. Najważniejszymi zaletami poziomych wyciskarek jednoślimakowych są ich niewielkie rozmiary, łatwość obsługi i niska cena.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Hurom DU Chef wielofunkcyjna wyciskarka do soków
  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom DU Chef to tak naprawdę urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu oprócz przygotowania swoich ulubionych soków, będziecie mogli także przyrządzić ulubione sorbety, lody. a także przygotować i przyrządzić własne makarony.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HUROM HZS ALPHA PLUS srebrny HZ-SBE19 wyciskarka wolnoobrotowa
  Promocja
  Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZS Alpha Plus HZ-SBE19 to najnowszy produkt koreańskiego giganta w sektorze wyciskarek wolnoobrotowych. Wyciskarka cechuję się wysoką jakością wykończenia i rewelacyjną efektywnością działania, za co odpowiada nowa technologia wyciskania Alpha SST.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HUROM One Stop czerwony H-AI-RBE20 wyciskarka wolnoobrotowa do soków
  Promocja
  Wyciskarka do soków Hurom One Stop H-AI-RBE20 to połączenie pięknego wzornictwa z wysoką efektywnością działania. Skorzystaj z oferty firmy Hurom i wybierz wyciskarkę z rodziny One Stop, by codziennie cieszyć się zdrowymi i smacznymi sokami. Zmień swoje przyzwyczajenia żywieniowe i postaw na naturę!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Hurom H-AI One Stop
  Promocja
  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop to rewolucja w dziedzinie wyciskania. teraz możemy uzyskać jeszcze więcej witamin i wartości odżywczych w naszych sokach. Nowoczesna technologia zamknięta w nowoczesnej bryle pełnej wdzięku
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HUROM One Stop różowe złoto HAI-LBE20 wyciskarka wolnoobrotowa do soków
  Promocja
  Wyciskarka do soków Hurom One Stop w kolorze różowego złota to technologiczna przewaga w dziedzinie wyciskania soków. Od dzisiaj przyrządzaj swoje ulubione napoje i ciesz się zdrowym trybem życia.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HUROM One Stop platynowy H-AI-SBE20 wyciskarka wolnoobrotowa do soków
  Promocja
  Wyciskarka wolnoobrotowa z serii One Stop to rewelacyjne połączenie elegancji i wysokiej wydajności. DOskonałe wzornictwo, materiały z najwyższej półki oraz dopracowana technologia wyciskania wysuwają wyciskarki Hurom na czoło satawki...nie pierwszy raz!
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Hurom DU Chef – najlepsza wyciskarka jednoślimakowa pozioma

Produkty firmy Hurom cenione są na całym świecie za swoją niezawodność, wysoką jakość wykonania i nowoczesny design, nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku jednoślimakowej wyciskarki poziomej DU Chef. Model ten został wykonany z najlepszych i niezwykle trwałych materiałów, jakimi bez wątpienia są ultem i tritan, a co najważniejsze są one całkowicie bezpieczne, o czym informuje certyfikat BPA-FREE. Koreańska firma zastosowała innowacyjne rozwiązanie w postaci pionowego silnika w poziomej wyciskarce, czym znacząco zmniejszyła jej rozmiary, zachowując przy tym wysokie parametry jego pracy. Samo czyszczenie części wyciskarki odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób, a to dzięki minimalizacji zaczepów i idealnemu dopasowaniu.

Możliwości jednoślimakowej wyciskarki poziomej

Wolnoobrotowa wyciskarka pozioma przyrządzi nam zdrowe i smaczne soki z naszych ulubionych składników, tym samym zapewniając nam potrzebne witaminy i wartości odżywcze. Wyciśniemy sok nie tylko z owoców i popularnych warzyw, ale dzięki konstrukcji wyciskarki możliwe jest również użycie produktów liściastych, w tym szpinaku, jarmuży i trawy pszenicznej. Możliwości na tym się kończą, gdyż dzięki specjalnym częściom możemy przyrządzić lody, sorbety, musy owocowe, możemy zmielić orzechy, ser, pestki, a nawet przygotować ciasto na domowy makaron, a 4 specjalne końcówki pozwolą nadać mu konkretny kształt. Odpowiedzialnym za to elementem jest specjalnie zaprojektowany wałek ślimakowy wykonany z ultemu, który dokładnie wyciska soki ze składników.

Różnice między wyciskarka poziomą, a pionową

Wyciskarka wolnoobrotowa pozioma charakteryzuje się mniejszą ilością części, przez co urządzenie jest dużo mniejsze od wyciskarki wolnoobrotowej pionowej, dzięki temu pozwoli nam to na oszczędzenia miejsca na blacie kuchennym. Wyciskarka poziom posiada również mniejszy wlot w podajniku, przez co wymagane jest użycie przez nas popychacza, co z kolei gwarantuje skuteczniejsze efekty końcowe. W przeciwieństwie do wyciskarki pionowej nie znajdziemy tutaj komory na sok, który wypływa bezpośrednio do przygotowanego przez nas pojemnika, to samo tyczy pulpy. Dzięki takim zastosowaniom urządzenie zdecydowanie szybciej się czyści, co znacząco oszczędza czas, co więcej zyskujemy nowe możliwości w postaci mielenia, zgniatania i ugniatania składników.