Wyciskarki jednoślimakowe poziome

Wyciskarki poziome to pierwsze urządzenia w kategorii wolnoobrotowych wyciskarek do soku. Te urządzenia powstały z myślą o przygotowaniu zdrowych i w pełni odżywczych soków, stanowiących alternatywę dla sokowirówek. Konstrukcja poziomej wyciskarki wolnoobrotowej nie jest złożona, korpus urządzenia stanowi silnik, który napędza jego pracę. Do silnika montuje się poziomo komorę z wałkiem ślimakowym i sitem, które odpowiadają za produkcję soku, od komory wychodzą 3 otwory. Pionowy, skierowany do góry stanowi dojście podajnika produktów, poziomy odprowadza pulpę, natomiast pionowy dolny to wylot wyciśniętego soku. Najważniejszymi zaletami poziomych wyciskarek jednoślimakowych są ich niewielkie rozmiary, łatwość obsługi i niska cena.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Hurom DU Chef wielofunkcyjna wyciskarka do soków
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1490,00 

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom DU Chef to tak naprawdę urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu oprócz przygotowania swoich ulubionych soków, będziecie mogli także przyrządzić ulubione sorbety, lody. a także przygotować i przyrządzić własne makarony.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Hurom DU Chef – najlepsza wyciskarka jednoślimakowa pozioma

Produkty firmy Hurom cenione są na całym świecie za swoją niezawodność, wysoką jakość wykonania i nowoczesny design, nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku jednoślimakowej wyciskarki poziomej DU Chef. Model ten został wykonany z najlepszych i niezwykle trwałych materiałów, jakimi bez wątpienia są ultem i tritan, a co najważniejsze są one całkowicie bezpieczne, o czym informuje certyfikat BPA-FREE. Koreańska firma zastosowała innowacyjne rozwiązanie w postaci pionowego silnika w poziomej wyciskarce, czym znacząco zmniejszyła jej rozmiary, zachowując przy tym wysokie parametry jego pracy. Samo czyszczenie części wyciskarki odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób, a to dzięki minimalizacji zaczepów i idealnemu dopasowaniu.

Możliwości jednoślimakowej wyciskarki poziomej

Wolnoobrotowa wyciskarka pozioma przyrządzi nam zdrowe i smaczne soki z naszych ulubionych składników, tym samym zapewniając nam potrzebne witaminy i wartości odżywcze. Wyciśniemy sok nie tylko z owoców i popularnych warzyw, ale dzięki konstrukcji wyciskarki możliwe jest również użycie produktów liściastych, w tym szpinaku, jarmuży i trawy pszenicznej. Możliwości na tym się kończą, gdyż dzięki specjalnym częściom możemy przyrządzić lody, sorbety, musy owocowe, możemy zmielić orzechy, ser, pestki, a nawet przygotować ciasto na domowy makaron, a 4 specjalne końcówki pozwolą nadać mu konkretny kształt. Odpowiedzialnym za to elementem jest specjalnie zaprojektowany wałek ślimakowy wykonany z ultemu, który dokładnie wyciska soki ze składników.

Różnice między wyciskarka poziomą, a pionową

Wyciskarka wolnoobrotowa pozioma charakteryzuje się mniejszą ilością części, przez co urządzenie jest dużo mniejsze od wyciskarki wolnoobrotowej pionowej, dzięki temu pozwoli nam to na oszczędzenia miejsca na blacie kuchennym. Wyciskarka poziom posiada również mniejszy wlot w podajniku, przez co wymagane jest użycie przez nas popychacza, co z kolei gwarantuje skuteczniejsze efekty końcowe. W przeciwieństwie do wyciskarki pionowej nie znajdziemy tutaj komory na sok, który wypływa bezpośrednio do przygotowanego przez nas pojemnika, to samo tyczy pulpy. Dzięki takim zastosowaniom urządzenie zdecydowanie szybciej się czyści, co znacząco oszczędza czas, co więcej zyskujemy nowe możliwości w postaci mielenia, zgniatania i ugniatania składników.