Przejdź do treści

Lunch boxy – elektryczne podgrzewacze żywności

Lunchboxy są pudełkami, które zrewolucjonizowały nasze odżywianie. Szczególnie tyczy się to osób, które w ciągu dnia nie mogły do tej pory zjeść pełnego obiadu bez zbędnego pośpiechu albo poprostu nie miały warunków na jego podgrzanie. Dzięki lunch boxom już nie musimy opierać naszej diety tylko na kanapkach i zimnych przekąskach. Szeroki wachlarz tych urządzeń pozwala nam cieszyć się domowym, smacznym a przede wszystkim ciepłym posiłkiem o każdej porze dnia oraz nie zależnie od miejsca. Jak to możliwe? Dzisiejsze pudełka obiadowe dzięki wbudowanej grzałce oraz możliwości podłączenia do sieci lub też zasilania samochodopwego pozwalają na korzystanie z niego w dowolnym miejscu stając się równocześnie najlepszym rozwiązaniem do pracy, szkoły, podczas samochodowej wycieczki czy też na pikniku.

najlepsze-lunchboxy-noveen


Lunchboxy możemy podzielićna dwa rodzaje. Pierwszym z nich są jednokomorowe pudełka lunchowe, które są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem pojemników na jedzenie. Możesz przechowywać i przenosić w nich w nich w zasadzie wszystko. Będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla kanapek niż woreczki śniadaniowe a także podgrzejesz w nich makaron z sosem, ryż z warzywami i kurczakiem, itd. A to wszystko w zaledwie kilkanaście minut. Temperatura dania które jest przechowywane w rekomendowanych przez nas lunch boxach firmy Noveen to 60 stopni Clesjusza. Ze względu na brak przegródek, w tego rodzaju urządzeń możesz przenieść z reguły tylko jeden typ dania. Wykonane są z lekkich, wytrzymałych oraz bezpiecznych dla człowieka tworzyw sztucznych BPA Free, które zdecydowanie ułatwiają transport. Zazwyczaj zamykane są na na klipsy. Niektóre modele wyposażone są również w gumkę uciskową, która zapobiega otwarciu się pokrywy w czasie przenoszenia pudełka do pracy.


Drugim rodzajem pojemników na śniadanie i obiad to te z przegródkami lub elementami, które można wyjąć. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli planujesz zabrać z sobą różne rodzaje pożywienia. Takie roziwązanie pozwala na spakowanie np.: porcji sałatki, pomidorków koktajlowych, wcześniej wspomnianych kanapek, owoców lub czegoś na słodko. Przegródki mają za zadanie ochronę produktów przed wymieszaniem.

Decydując się na jeden z dostępnych warianów w zestaiwe możesz otrzymać zestaw sztućców, pojemnik na posiłki wykonany ze stali nierdzewnej INOX lub tworzywa sztucznego, przewody zasilające a także torba termiczna z dodatkowym miejscem na sok lub owoce.

Lunch Boxy – elektryczne podgrzewacze do żywności

Zobacz wszystkie