Przejdź do treści

Patent na prawdziwie włoską pizzę

Pizza jest jednym z najbardziej ulubionych dań, które przywędrowały do nas z Włoch. Pizze dzielą na te na grubym oraz cienkim ciastem. Równie ważną rolę pełnią zawarte na pizzy dodatki. Niektóre pizze tak jak w przypadku focacci okraszone są jedynie solą morską oraz ziołami. Te najbardziej popularne w naszym kraju bogate są w różnego rodzaju mięsa, warzywa oraz sosy.

domowy piec do pizzy


Od teraz aby zjeść doskonale wypieczoną prawdziwie włoską pizzę nie musimy wychodzić do restauracji lub zamawiać z dowozem z pobliskiej pizzerii. Na przeciw oczekiwaniom wychodzi G3 Ferrari ze swoim domowym piecem do pizzy. Domowy piec do pizzy to idealne urządzenie dzięki któremu przygotujesz prawdziwie domową i włoską pizzę bogatą w smaki i aromaty.

Zastanawiasz się jak to możliwe?

W urządzeniach wykorzystano naturalny i ognioodporny kamień, który w kilka minut osiąga wysoką temperaturę 400 stopni celsjusza. Dzięki temu równomiernie wypieka ciasto absorbując wodę zniego oraz składników powodując, że pizza staje się chrupka i idealnie wypieczona a składniki odpowiednio dopieczone jak w najlepszych pizzeriach w Neapolu lub Rzymie. Temperatura 400 stopni jaką możemy osiągnać w domowym piecu do pizzy jest bardzo zbliżona do tych profesjonalnych piecy we włoskich pizzeriach. A czas jaki potrzebujemy do upieczenia pizzy to zaledwie 5 minut.

Domowy piec do pizzy G3 Ferrari wyposażony jest w termostat, 5-minutowy timer z sygnałem dźwiękowym, kontrolkę sygnalizującą gotowość do pracy, 2 elementy grzejne, ogniotrwały kamień o średnicy 31 cm (średniej wielkości pizza) i praktyczne tacki do zdejmowania pizzy.

Domowy piec do pizzy to nie tylko pizza. Na kamieniach możemy upiec kasztany, tosty, tortille, tarty, zapiekanki a przy uzyciu dołączonych do zestawu tacek mięso oraz ryby.

Domowe piece do pizzy

Zobacz wszystkie