Respro

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Respro CE Cinqro Black Maska antysmogowa
  Maska CE Cinqro™ to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywność fizyczną na powietrzu. Dzięki najnowocześniejszym technologiom idealnie sprawdza się podczas biegania, jazdy na hulajnodze, deskorolce czy rowerze. Filtr kombinacyjny DACC™ i Hepa-Type™ idealnie chronią użytkownika przed smogiem i spalinami samochodowymi.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Respro CE Cinqro Camo Maska antysmogowa
  Maska CE Cinqro™ została stworzona z myślą o wszystkich, tych którzy prowadzą sportowy tryb życia i nie chcą z niego rezygnować w okresie grzewczym, kiedy to zanieczyszczenie powietrza przekracza wszelkie normy. Rewelacyjne filtry Heoa-Type i DACC uchronią nas przed smogiem, spalinami samochodowymi, a także przed wirusami, bakteriami, alergenami i grzybami.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Respro ULTRALIGHT Olive Maska antysmogowa
  Cenisz wygodę i czyste powietrze, Maska Respro Ultralight™ Olive z filtrem Hepa-Type™ i zaworami Powa™ Elite to lekkości, elastyczność i doskonała ochroną przed smogiem, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Respro ULTRALIGHT Black Maska antysmogowa
  Nie rezygnuj z aktywności zabezpiecz się przed smogiem, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza. Maska Respro Ultralight™ Black z filtrem Hepa-Type™ i zaworami Powa™ Elite to lekkości, elastyczność i dokonała ochrona.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj