Wartmann

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • WM-1902DH
  Promocja
  1190,00 
  Suszarka do żywności Wartmann WM-1902 DH dzięki dużej mocy wynoszącej, aż 800 W, pozwala na wysuszenie wszelkiej żywności w zaskakująco krótki czasie. Możliwe to jest również dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza, za którą odpowiada wentylator umieszczony w tylnej ściance, który równomiernie rozprowadza ciepło na wszystkie składniki. 10 tac ze stali nierdzewnej pozwala na jednoczesne przygotowanie, aż 10 kg produktów. Czas pracy ustawimy dzięki 24-godzinnemu timerowi, a żądaną przez nas temperatury pracy suszarki ustawimy z poziomu panelu sterowania w zakresie od 35 do 80°C. Możliwość przyrządzenia żywności spełniającej kryteria diety RAW FOOD.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • wartmann wm-2006 dh
  Promocja
  749,00 
  Dehydrator Wartmann WM-2006 DH to prawdziwa gratka dla wszystkich zwolenników surowego jedzenia, tzw. raw food, a możliwe jest to dzięki możliwości ustawienia temperatury działania urządzenia już od 25°C. Tak niska temperatura nawiewu suchego powietrza pozwala na zachowanie wszelkich wartości odżywczych w produktach. W tej rewelacyjnej suszarce poddamy procesowi suszenia nie tylko owoce, warzywa i grzyby, ale również zioła, mięsa i ryby, tym samym zapewniając sobie dostęp do zdrowych przekąsek i posiłków. Dehydrator zbudowany został ze stali nierdzewnej i szkła, materiały te są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, posiadają certyfikat BPA FREE.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • wm-2002op
  Promocja
  1839,00 
  Prasa do oleju Wartmann WM-2002OP to produkt III generacji stosujący proces tłoczenia na zimno, dzięki czemu powstały tak olej pełen jest wartości odżywczych, enzym, minerałów i witam, a jego smak znacząco przewyższa intensywnością produkty produkowane seryjnie. Co najważniejsze olej wyciśnięty w domowych warunkach wolny jest od wszelkich niezdrowych konserwantów. Urządzenie wyposażono w 1l zbiornik na składniki, dzięki czemu możliwa jest zwiększona produkcja oleju bez konieczności naszej ingerencji. Prasa do oleju wytwarza go ze wszystkich nasion oleistych, a także wszystkich orzechów, możliwe jest to dzięki dużej mocy urządzenia (510 W)
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj