Yuhme

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Yuhme 750 ml - THE HUMANITY Butelka
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii
  119,00 
  Butelka na wodę Yuhme THE HUMANITY, to 750 ml odpowiedź na codzienne zapotrzebowanie, względem przechowywania wody oraz innych napojów zimnych. Dzięki kompaktowym wymiarom 27 cm / 7,5 cm, butelka pasuje zarówno do plecaka czy torby jak i do uchwytu rowerowego. To co wyróżnia model THE HUMANITY to niecodzienna grafika, zainspirowana życiem, kulturą i przyrodą Republiki Środkowoafrykańskiej.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Yuhme 750 ml NAMASTE Butelka
  Butelki wykonane z trzciny cukrowej Yuhme to idealny kompan dla każdej osoby chcącej dbać o środowisko. NAMASTE - wykonana z trzciny cukrowej butelka o wymiarach 27 cm / 7,5 cm oraz wadze 86 g, pasuje zarówno do torby czy plecaka jak i do uchwytu rowerowego czy samochodowego. Uniwersalna i zdrowa - Yuhme!
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Yuhme 750 ml THE CHANGE Butelka
  Butelka na wodę Yuhme THE CHANGE jest innowacyjna, ekologiczna a przede wszystkim pomocna. Wykonana w 100% z materiału w pełni podlegającemu recyklingowi, jakim jest trzcina cukrowa. Bardzo lekka, ważąca zaledwie 86 g, sprawia że jest jedną z najlżejszych butelek o pojemności 750ml dostępnych na rynku. Widniejący na niej wzór - to faktycznie dzieło sztuki Charlotte Olsson.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Yuhme 750ml THE AUTHENTIC Butelka
  Butelki Yuhme w 100 % wykonane z trzciny cukrowej to idealny kompan dla każdej osoby chcącej dbać o środowisko. The Authentic ma wymiary 27 cm / 7,5 cm oraz wage 86 g. Pasuje zarówno do torby czy plecaka jak i do uchwytu rowerowego czy samochodowego. Uniwersalna i zdrowa - Yuhme!
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Yuhme 750 ml THE ENDURANCE Butelka
  Butelki wykonane z trzciny cukrowej Yuhme to idealny kompan dla każdej osoby chcącej dbać o środowisko. The Endurance - wykonana z trzciny cukrowej butelka o wymiarach 27 cm / 7,5 cm oraz wadze 86 g, pasuje zarówno do torby czy plecaka jak i do uchwytu rowerowego czy samochodowego. Uniwersalna i zdrowa - Yuhme!
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj