Blendery kielichowe wysokoobrotowe

Wyświetlanie 25–32 z 32 wyników

 • Blener próżniowy Kuvings Vacuum SV-400
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  2290,00 

  Blender Kuvings SV-400 pozwala blendować w dwóch trybach. W trybie ręcznym za pomocą pokrętła regulując jego prędkość lub automatycznym gdzie urzązenie samo dostosowuje obroty w zależności od ilości i rodzaju składników. Blenduj po swojemu!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • power blender magimix
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  1499,00 

  Wysokiej jakości blender z funkcją mieszania na zimno oraz specjanym programem czyszczącym. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Przygotuj pyszną zupę krem, smoothie lub lodowy deser za pomocą jednego urządzenia.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • power blender magimix
  (4 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 4 opinii

  1499,00 

  Blender Magimix z funkcją mieszania na zimno oraz specjanym programem czyszczącym ułatwi codziennie przygotowywane posiłki i napoje. Przygotuj pyszną zupę krem, smoothie lub lodowy deser za pomocą jednego urządzenia.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • blender wysokoobrotowy magimix
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  1499,00 

  Wysokiej jakości blender firmy Magimix z funkcją mieszania na zimno oraz szeregiem specjalnych programów, w tym programem czyszczącym przeznaczony jest dla osób kochających gotować. Przygotuj pyszną zupę krem, smoothie lub lodowy deser za pomocą jednego urządzenia.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Blender Sport Mix & Fit SB1000 X-LINE
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  od 139,00 

  Blender Sport Mix & Fit SB1000 X-LINE firmy Noveen to połączenie mocy, funkcjonalności oraz nowoczesnego wyglądu. Wymyślony tak, aby stał się pomocą dla osób ceniących aktywność fizyczną i zdrowe posiłki. A dodatkowe akcesoria rozszerzające możliwości tego urządzenia sprawiają, że staje się on nieodzownym elementem każdej kuchni.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Noveen Blender Sport Mix & Fit SB2100 X-LINE
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  199,00 

  Blender Sport Mix & Fit SB2000 X-LINE firmy Noveen o mocy 500 W jest urządzeniem, które idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni. 6-ramienne ostrze znajdujące się w zestawie rozbija nawet duże kostki lodu. Ponadto można w nim rozdrabniać np.: nasiona, ziarno kawy lub orzechy. W dzbanku nasadowym przygotujesz przepuszne i zdrowe koktajle.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Blender Sport Mix & Fit SB210 Green
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  86,00 

  Blender Sport Mix & Fit SB210 połączenie mocy, funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Te cechy połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawi, że to urządzenie będzie cieszyło oko oraz służuło przez wiele lat.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • SHARP SA-FP2002I Blender kielichowy
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  169,00 

  Blender SA-FP2002I to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i oszczędność czasu. Blender posiada dwa pojemniki o pojemności 600 ml i 400 ml, które jednocześnie służą, jako butelki, dlatego możemy delektować się ulubionym napojem bez konieczności jego przelewania. Butelki są wolne od niebezpiecznego bisfenolu BPA free.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Jak to się zaczęło?

Rzeczywistym twórcą blendera jest Stephen Poplawski. Opatentował swój wynalazek już w roku 1922 – urządzenie przeznaczone było do wykonywania koktajli. W 1936 roku Fred Waring zobaczył urządzenie i natychmiast w nie zainwestował, produkując „Blendor Waring” do robienia drinków. Później nastąpiła wojna między jego firmą, a Oster Company, które wykupiło od Poplawskiego patent. Każda strona pragnęła przekonać klientów, że urządzenie może służyć także do innych produktów, a nie tylko drinków czy koktajli mlecznych. Jak wiemy po latach, urządzenie to zarówno może służyć do robienia koktajli jak i innych wyrobów spożywczych takich jak ciasta, bita śmietana czy puree.

Jak mogłoby wyglądać życie bez blenderów ? 

Kiedy jesteśmy spragnieni i uda nam się zamówić nasz ulubiony koktajl, nikt nie wyobraża sobie czekać na niego więcej niż piętnaście minut. Mogłoby być o wiele gorzej. To dzięki blenderom przygotowanie ulubionego napoju czy też zupy trwa z reguły nie więcej niż 5 minut. Wyobraźcie sobie że bez tego urządzenia każdy składnik musiałby być obrabiany własnoręcznie. Obierany, krojony, ubijany i wyciskany. biorąc pod uwagę że niektóre potrawy składają się z więcej niż sześciu składników, czas oczekiwania na przysmak mógłby potrwać dłużej nawet o dobrą godzinę. Większość lokali gastronomicznych opiera swoją działalność na działaniu blenderów. Koktajl bary, bary mleczne, wszystkie te miejsca wykorzystują urządzenia jakimi są blendery do wykonywania jak najlepszych przysmaków dla swoich klientów. Nie mówimy tu tylko i wyłącznie o małych lokalach gastronomicznych, ale również o dużych sieciach takich jak Mc Donald’s czy KFC. Te giganty musiałby wyrzucić kilka znaczących pozycji ze swojego menu.

Blender a zdrowie

Blendery są bardzo przydatnymi urządzeniami na co dzień. Jednak występują sytuacje w których pomimo że nie jesteśmy ich użytkownikami, jesteśmy do tego zmuszeni. Dzięki blenderom wiele ludzi odnajduje ukojenie w bólu, brzmi przesadnie a jednak. Większość ludzi po operacji w wyniku wypadku nie jest w stanie przyjmować pokarmu w postaci stałej, szczególnie ludzie których wypadek wiązał się z naruszeniem konstrukcji szczęki. W tym momencie na ratunek przychodzi blender. Bez większego trudu przygotujesz w nim danie, które przyniesie ukojenie twojego bólu. Sytuacja wygląda podobnie z punku widzenia osób starszych lub dzieci, których uzębienie nie jest pełne. Zblendowany pokarm jest najlepszym rozwiązaniem na tego typu dolegliwości. Nie dość że jesteśmy wstanie zjeść naszą ulubioną potrawę w innym wydaniu, to też dostarczamy organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych