Coway - Oczyszczacze powietrza

Coway to Koreańska firma podtrzymująca kulturalną tradycję – ekologiczny styl życia. Od 1994r. firma zaczęła produkować pierwsze filtry do wody, nie zajęło im to więcej niż 20lat a dziś Coway jest potentatem na rynku oczyszczaczy powietrza. To właśnie oni produkują niezawodne urządzenia, najwyższej jakości!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Oczyszczacz powietrza Coway Cartridge
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  949,00 

  Kompaktowy, elegancki oraz niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 35 m². Idealnie sprawdzi się w sypialni. A to dzięki niezwykle niskiemu progowi głośności na poziomie już od 19dB.
  do 35 m2
  19-49 dB
  3 lata D2D
  4W-38W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1499,00 

  Nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w wieloetapowy system filtracji oraz wielostrumieniowy przepływ powietrza, który sprawdzi się zarówno w domu, mieszkaniu lub biurze.
  do 50 m2
  19-49 dB
  2 lata D2D
  6,1W-29W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Coway Classic Oczyszczacz Powietrza
  Promocja
  (5 opinii klienta)
  4.8/5
  na podstawie 5 opinii

  1049,00 

  Coway Classic to oczyszczacz powietrza, który zaskoczy niejednego swojego użytkownika. Duża wydajność do 300m3 na godzinę oraz bardzo cicha praca jedyne 22dB pozwala na komfortowe oczyszczenie nawet 40m2. Świetny design oraz wysokiej klasy podzespoły sprawiają iż jest niezawodny a 3 stopniowy system filtracji gwarantuje wysoka nawet 99,95% skuteczność, którą potwierdzają certyfikaty ECARF oraz PZH.
  do 40 m2
  22-47,4 dB
  2 lata D2D
  4W-38W
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Coway APMS-0815C Hue&Healing
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1899,00 

  Najnowszy oczyszczacz powietrza firmy Coway, model APMS-0815C Hue&Healing został dodatkowo wyposażony w nawilżacz ewaporacyjny, co pozwala na dokładniejszą ochronę naszego zdrowia. Wysoki współczynnik CADR wynoszący 270 m³/h, pozwala na kompleksowe oczyszczenie powietrza ze wszystkich pomieszczeń do wielkości 35 m². Urządzenie wyposażona w bardzo precyzyjne czujniki, w tym czujnik pyłu PM2,5 i higrometr, które sterują pracą oczyszczacza i nawilżacza w trybie automatycznym. Za filtrację powietrza odpowiadają najlepsze filtry: wstępny, HEPA H13 i węglowy.
  do 35 m2
  22-43dB
  3 lata D2D
  6,1W-29W
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Coway Storm Oczyszczacz powietrza
  (5 opinii klienta)
  4.7/5
  na podstawie 3 opinii

  1799,00 

  Oczyszczacz powietrza Coway Storm to urządzenie przeznaczone zarówno do domu jak i do biura. Storm jest w stanie oczyścić do 70m2 powierzchni, przy niskim współczynniku hałasu - już od 21,4dB. Dzięki czterostopniowej filtracji Storm jest w stanie oczyścić powietrze w 99,5%. Ten oczyszczacz to idealny przykład jak połączyć niską cenę z wysoką wydajnością oraz precyzją.
  do 70 m2
  21,6-44,3 dB
  2 lata D2D
  5W - 65 W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Coway Airmega 300S Oczyszczacz powietrza
  Promocja
  (8 opinii klienta)
  4.7/5
  na podstawie 7 opinii

  2249,00 

  Airmega 300s jest produktem przeznaczonym zarówno do użytku domowego jak i do biura. W ciągu godziny jest w stanie oczyścić trzy razy, całe powietrze znajdujące się w powierzchni 70m². Dzięki sześcio-poziomowym procesie filtracji, oczyszcza powietrze aż w 99,97%. Nie jest to jednak zwykły oczyszczacz, jest on inteligentny. Urządzenie uczy się swojego właściciela oraz dobiera swój sposób działania pod jego preferencje. Jest w pełni obsługiwane z poziomu aplikacji mobilnej, co stanowi innowację na rynku oczyszczaczy.
  do 70 m2
  22-50 dB
  2 lata D2D
  6,5W-57W
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Oczyszczacze powietrza Coway – jak to się zaczęło?

Korea nazywana jest krajem ” Porannej świeżości”, firma Coway wzięła to sobie do serca, planując kierunek rozwoju przedsiębiorstwa oraz politykę jaką będzie się posługiwała. Już w 1994r. Koreański innowator – Coway, wypuścił na rynek pierwszy produkt jakim były filtry do wody. Na sukces nie trzeba było długo czekać. Popularny temat oraz gołym okiem widoczne pozytywne rezultaty w dziedzinie nauki, badań i rozwoju. Stanowiły fundament do wybudowania jednej z największych firm zajmujących się pomocą w dbaniu o zdrowie oraz środowisko, ludziom na całym świecie.

Oczyszczacze Powietrza Coway – pomoc osobom cierpiącym na alergie

Czyste powietrze to podstawa do poprawnego funkcjonowania każdego organizmu. Oczywiście nie chodzi tu o powietrze zupełnie oczyszczone np. z azotu czy tlenu. Lecz o takie które nie zawiera lotnych związków organicznych które w znaczący sposób wpływają na zdorvie i życie wszystkich organizmów żywych. Aby kompleksowo oczyścić powietrze potrzebne są odpowiednie filtry oraz systemy dystrybucji powietrza. Takie rozwiązania posiada w swojej budowie właśnie Coway. W zależności od modelu, oczyszczacze Coway dysponują  czterema rodzajami filtrów. Będą to filtry: Wstępny, Węglowy, Hepa H12, Hepa H13. Dzięki wielostopniowej filtracji  powietrze zostaje oczyszczone w ponad 99,5%! Te rozwiązanie przyczyniły się do uzyskania przez firmę Coway certyfikatu ECARF – Fundacji Europejskiego Badania Alergii. Za ogromną pomoc osobom cierpiącym na wszystkie rodzaje alergii, począwszy od nieżytu pyłkowego poprzez astmę oskrzelową, po atopię. Prawdą jest że alergii nie da się wyleczyć, jednak oczyszczacze powietrza pomagające w łagodzeniu objawów alergii. To niezastąpione urządzenie w pomocy dla osób cierpiących.

Oczyszczacz Coway – pogromca smogu

Problem zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu istnieje nie od dzisiaj. Lata w których światem rządził przemysł, a atmosfera zimnej wojny opiewała na wszystkie strony globu, na szczęście przeszły do historii. Jednak nie zmienia to faktu że ponad 70% populacji nadal żyje poza świadomością na temat zanieczyszczeń jakie powstały w skutku wszystkich działań prowadzonych przez kraje rywalizujące o wpływy na świcie. To jak potoczyła się sytuacja polityczna wiemy wszyscy. Jednak jak to wygląda od strony ekologicznej – to zupełnie inna sprawa. Dziś wiemy że stężenie smogu – który jest mieszanką lotnych związków organicznych oraz pyłów zawieszonych, znów wzrasta. Pozycja nie jest tak dramatyczna jak zaledwie dwadzieścia lat temu. Nie zmienia to faktu że prewencja oraz unikanie styczności z tą substancją jest bardzo ważne dla życia każdego człowieka. Dlatego oczyszczacze powietrza działając antysmogowo, są niezastąpioną ochroną naszego zdrowia. Oczyszczacze Coway dysponują  zespołem filtrów odpowiadających za kompleksową filtrację powietrza, której skuteczność w przypadku smogu, pyłu zawieszonego oraz lotnych związków organicznych. Wynosi ponad 99,5%. Za oczyszczanie powietrza z pyłków zawieszonych odpowiadają filtry HEPA H12 oraz H13, w procesie filtracji pył osadza się na ścianach filtra pozostając tam. Dzięki czemu nie wraca do ponownego obiegu w ekosystemie. Sytuacja ma się podobnie jeśli chodzi o zastosowanie filtrów węglowych, pochłaniających lotne związki organiczne. Podczas filtracji z pomocą węgla aktywnego lotne związki organiczne są sprężane oraz przechowywane w komorach filtra, dzięki temu nie wydostają się z powrotem do  środowiska w  którym znajduje się urządzenie. Takie zastosowanie znane jest ludzkości już od dawna. Jednak jak dotąd nie było powszechnie wykorzystywane. Oczyszczacze powietrza Coway niwelują zanieczyszczenia w najszybszy możliwy sposób.

Coway  – Innowacje

Oczyszczacze są urządzeniami dla każdego. Dlatego też każdy powinien być w stanie je bezproblemowo obsłużyć. Zarówno dziecko jak i osoba starsza nie będzie miała najmniejszego problemu z obsługą urządzenia za pośrednictwem panelu znajdującego się u górnej części obudowy. Intuicyjnie zaprojektowane klawisze oraz oznaczenie trybów pracy bezpośrednio wskazują na wszystkie dostępne funkcje oraz niuanse związane ze stanem oczyszczacza. Oprócz tego u ofercie producenta znajdują się modele które obsługiwane są z poziomu aplikacji – IoCare! IoCare jest aplikacja zaprojektowaną z myślą o ludziach mobilnych, którzy chcą wiedzieć więcej! Z poziomu Menu aplikacji jesteś w stanie zarządzać pracą urządzenia oraz na bieżąco monitorować stan powietrza znajdujący się w jego środowisku. Urządzenie obsługiwane z poziomu aplikacji to świetne rozwiązanie  zarówno dla domu jak i firm!