Zyle - Suszarki do owoców, warzyw i grzybów. Dehydratory

Dehydratory Zyle to profesjonalne suszarki do żywności, do użytku domowego. Dzięki tym urządzeniom zapobiegniesz marnowaniu jedzenia i wzbogacisz potrawy głębią smaku. Suszarki do owoców Zyle to produkty energooszczędne i niebywale ciche, co pozwala na długie godziny pracy bez uszczerbku na portfelu i na słuchu. Dehydratory Zyle wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które całkowicie wolne są od niebezpiecznego bisfenolu A (BPA FREE). Proces suszenia został udoskonalony tak, aby wszystkie składniki suszyły się równomiernie. Firma Zyle w swej ofercie posiada dehydratory mniejsze pozwalające na obróbkę 0,5 kg produktu, a także modele, w których procesowi suszenia możemy poddać nawet do 5 kg składników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Zyle Professional Maxi Dehydrator
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1799,00 

  Dehydrator Zyle Professional został stworzony z trwałych materiałów, które nie wchodzą w reakcje chemiczne z przygotowywanymi posiłkami. Jej duża moc na poziomie 1000 W pozwala na wydajną pracę przy jednoczesnej energooszczędności.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • zyle express
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  1199,00 

  Suszarka do żywności Zyle Express to połączenie nowoczesnego designu i efektywności pracy. Urządzenie skierowane jest dla fanów zdrowego jedzenia i lubiących gromadzić zapasy. 6 tac ze stali nierdzewnej pozwala na przygotowanie nawet 5 kg składników.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • zyle professional medium
  (8 opinii klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  999,00 

  Dehydrator Zyle Professional Medium to urządzenie do suszenia owoców, warzyw, grzybów, ziół i mięs. Zamontowany w tylnej ściance wentylator rozprowadza równomiernie ciepłe powietrze, między tacami, co powoduje równy stopień wysuszania produktów.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Dehydrator Zyle Grand
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  799,00 

  Dehydrator Zyle Grand to idealny wybór dla wszystkich uwielbiających przetwarzanie jedzenia. Suszarka pozwala na jednoczesne przygotowanie nawet 5 kg produktu. Składniki możemy rozłożyć na 9 tacach wykonanych ze stali nierdzewnej, które możemy umyć w zmywarce.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • zyle compact
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  649,00 

  Suszarka do owoców Zyle Compact pozwala na dłuższe przechowywanie produktów sezonowych. W dehydratorze wysuszymy wszelką żywność, a dzięki możliwości ustawienia temperatury poniżej 40°C, zachowamy wszelkie wartości odżywcze, co spełnia wymogi diety RAW FOOD.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Suszarki do owoców Zyle

Suszarki do owoców Zyle to doskonałe rozwiązanie na przygotowanie zdrowych przekąsek, którymi skutecznie wyeliminujemy z naszego jadłospisu niezdrowe, słone produkty. Suszarki do owoców Zyle to również doskonały sposób na przetwarzanie jedzenia i dłuższe przechowywanie naszych ulubionych smaków. Wysuszone owoce nie tylko zachowują wszelkie witaminy i wartości odżywcze, ale często też posiadają bardziej intensywny smak, czego idealnym przykładem są gruszki, które po wysuszeniu stają się bardziej słodkie. W dehydratorach do owoców Zyle wszystkie składniki ułożymy na wyjmowanych tackach, a całemu procesowi odwodnienia możemy przyglądać się przez przezroczyste frontowe drzwiczki. We wszystkich modelach termostat pracuje w przedziale 35-70°C.

Suszarki do warzyw Zyle

Suszarki do warzyw Zyle oferują łatwą konserwację warzyw w przystępnej cenie. Suszenie warzyw praktykowane jest od tysiącleci, a teraz możliwe jest w zaciszu Twojego domu. Dehydratory Zyle do suszenia warzyw używają ciepłego powietrza, którego temperaturę możemy ustawić w przedziale 35-70°C. Z racji możliwej obróbki cieplnej poniżej 40°C, warzywa zachowują swoje najcenniejsze minerały, witaminy i niezwykle ważne białko. Tak przygotowane składniki wpisują się w ideologię zdrowego jedzenia RAW FOOD. Suszenie warzyw to nie tylko przygotowywanie zdrowych przekąsek, ale również możliwość tworzenia baz pod zupy i sosy instant. Wysuszone składniki należy zmielić i w ten sposób otrzymujemy proszek, z którego możemy ugotować zupę grzybową czy barszcz biały.

Suszarki do grzybów Zyle

Suszarki do grzybów Zyle to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich grzybiarzy, który każdego roku mogą pochwalić się ogromnymi zbiorami. Dzięki dehydratorom Zyle nie muszą martwić się zepsutymi grzybami, gdyż w bardzo prosty sposób mogą jednorazowo przygotować nawet 5 kg produktu. Suszenie grzybów to wspaniały sposób na przechowywanie tej sezonowej żywności. Grzyby poddane procesowy dehydratacji zachowują pełną gamę smaku i witamin. Suszarki do grzybów Zyle wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a wyjmowane tacki z łatwością wyczyścimy, nawet w zmywarce. Nie musimy się martwić o wysoką głośność pracy urządzenia, gdyż firma Zyle zadbała, aby kultura pracy dehydratorów nie tylko była bardzo efektywna, ale również cicha.

Zalety dehydratorów Zyle

Używanie dehydratorów Zyle to idealnie rozwiązanie pozwalające na przechowywanie żywności bez konieczności używania szkodliwych konserwantów. To nie tylko doskonały sposób na przetwarzanie jedzenia, ale również eliminacja jego marnowania. Najważniejszą zaletą używania suszarek do żywności Zyle jest bogata w minerały i witaminy dieta. W urządzeniach nie tylko wysuszymy gotowe produkty, ale również przygotujemy gotowe dania, w tym batony musli, krakersy, chleby, czy owocowe naleśniki. Oprócz ww. wymienionych dehydratory Zyle umożliwiają również suszenie roślin, mięs i ryb. Suszarki Zyle to urządzenia o prostej konstrukcji, lecz przy tym urządzenia niezwykle trwałe i niezawodne, w końcu przeznaczone są do nieustannej wielogodzinnej pracy.