Wartmann - Wyciskarki wolnoobrotowe do soków

Wyciskarki wolnoobrotowe to innowacyjne urządzenia, dzięki którym przygotowywanie soków i potraw w domowym zaciszu jest szybsze, prostsze i wydajniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Urządzenia, które znajdziesz w tej kategorii, to efekt pracy holenderskich projektantów i designerów, którzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Produkty Wartmann zostały wyposażone m.in. w pojemną komorę na składniki, wałek ślimakowy ułatwiający wyciskanie soku bez konieczności uciążliwego popychania produktów oraz bezawaryjny silnik indukcyjny o dużej mocy i niskim poziomie hałasu. Wyciskarki Wartmann, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, wyróżniają się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając akcesoria kuchenne od sprawdzonego producenta cieszącego się zaufaniem wśród klientów na całym świecie, możesz mieć pewność, że zakupione urządzenia będą służyć Ci przez wiele lat.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • wartmann 2021
  Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  1699,00 

  Wolnoobrotowa wyciskarka Wartmann WM 2021 posiada unowocześniony system czyszczenia elementów, który odbywa się jeszcze szybciej. Urządzenie wyposażono w indukcyjny silnik cechujący się cichą pracą. Ślimak porusza się z prędkością 37 obrotów na minutę, co pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych z wyciskanych produktów.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Wyciskarki do soków – ważny element zdrowego trybu życia

Czy codzienne przygotowywanie smacznych, zdrowych i jednocześnie szybkich posiłków we własnej kuchni jest możliwe? Wzrost świadomości społecznej związanej ze zdrowym trybem życia sprawił, że wyciskarki do soków stały się jednym z podstawowych urządzeń kuchennych. Nie wszystkie produkty dostępne na rynku pracują jednak tak samo efektywnie. Wyciskarki wolnoobrotowe pozwalają zachować więcej wartości odżywczych. Dzięki temu przygotowane dania i napoje są źródłem cennych witamin oraz minerałów.

Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, powstały z materiałów dopuszczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością takich jak szkło i wysokiej jakości tworzywo sztuczne niezawierające szkodliwego Bisfenolu A (BPA). Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotowane soki i potrawy są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wyciskarka wolnoobrotowa – jedno urządzenie, wiele możliwości

Wyciskarki wolnoobrotowe to wielofunkcyjne urządzenia służące do przygotowywania smacznych i zdrowych soków oraz potraw. Z ich pomocą zrobisz nie tylko sok ze świeżych owoców i warzyw, ale także koktajl, shake, mus, przecier, krem, zupę, a nawet domowe lody. Wyciskarki wolnoobrotowe Wartmann są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić codzienne wyciskanie soków i przygotowywanie posiłków dla wszystkich domowników, w tym także dzieci i niemowląt. Nowoczesne wyciskarki nie wymagają żmudnego czyszczenia. Wszystkie elementy można w bardzo łatwy sposób zdemontować i po oczyszczeniu ponownie zamontować. Dzięki temu urządzenie jest błyskawicznie gotowe do ponownego użycia. Korzystając z wysokiej jakości akcesoriów kuchennych, skracasz czas niezbędny do przygotowania smacznych i pożywnych dań dla całej rodziny.

Wartmann – technologia przyszłości

Wyciskarki Wartmann wyróżniają się nie tylko wykorzystaniem innowacyjnych technologii pozwalających zachować jak najwięcej składników odżywczych, ale także nowoczesnym designem. Dzięki temu będą się świetnie prezentować w każdej kuchni. Wyciskarka wolnoobrotowa to doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, świąt Bożego Narodzenia lub urodzin dla osób, które w szczególny sposób chcą dbać o swoje zdrowie.