Oczyszczacze powietrza do samochodu

Bardzo dużo swojego czasu współczesny człowiek spędza w samochodzie, niestety nie mając pojęcia o bardzo groźnym czynniku, który z tym się wiąże. Mowa tu o wdychaniu zanieczyszczonego powietrza, które powstaje w wyniku smogu londyńskiego,  jak i smogu fotochemicznego. Wielu nie zdaje sobie, że wydychany dwutlenek węgla również jest bardzo niebezpieczny. Jego nadmiar powoduje zasłabnięcie kierowcy, często prowadząc do wypadku. Dzieje się tak głównie przy zamkniętym obiegu powietrza wewnątrz samochodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Sharp UJ-GC20E-N Oczyszczacz powietrza i jonizator do auta
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii
  599,00 
  Samochodowy oczyszczacz powietrza Sharp UJ-GC20E-N zapewni Wam czyste i zdrowe powietrze podczas podróży. Wygląd przypominając kubek ułatwia montaż w samochodowym uchwycie na kubek. Na pokładzie znajduje się wysokiej klasy generator jonów High-Desity 25000 oparty na technologii Plasmacluster.
  2 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Sharp UJ-GC20E-B Oczyszczacz powietrza i jonizator do samochodów
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii
  599,00 
  Oczyszczacz powietrza Sharp UJ-GC20E-B to urządzenie przenośne o niewielkich rozmiarach, głównie dedykowane do pracy w samochodach osobowych korzystających z 12-woltowego akumulatora. Filtr wstępny PM10 i generator jonów High-Desity 25000 pozwolą na pełną ochronę przed najgroźniejszymi zanieczyszczeniami w powietrzu.
  2 lata D2D
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • LIFAair LAC52 Samochodowy oczyszczacz powietrza
  (6 opinii klienta)
  4.8/5
  na podstawie 4 opinii
  1599,00 
  Samochodowy oczyszczacz powietrza LIFAair LAC52 wynosi na zupełnie nowy poziom tematykę filtracji powietrza. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów HEPA E11 i węgla aktywnego uchronisz się od smogu i dwutlenku węgla. Odczytasz dane o stężeniu pyłu PM2.5 i CO2 na wyświetlaczu LED umieszczonego na wtyczce.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

Oczyszczanie nie tylko stacjonarne!

Rozwiązaniem problemu złego stanu powietrza w naszych samochodach jest oczyszczacz powietrza dedykowany właśnie do użytku w pojazdach. W większości urządzenia te posiadają wbudowane czujniki CO2, które sygnalizują alarmem, kiedy jego stan zostanie przekroczony. Znajdziemy w nich również filtr HEPA oraz węgiel aktywny, czyli główne filtry w stacjonarnych oczyszczaczach stacjonarnych.